• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Korg pa80 bin dosyalar ve setleri

Piynst tunahann

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Kork pa80
Selam aleykm ustadlar bana kork pa80 icin bin dosyalari ve setleri lazim nerden indirebilirim

Cevap: Korg pa80 bin dosyalar ve setleri

Setler fark etmez set settir de BİN dosyası derken sizin kartınıza PC üzerinden yükleme yapmak üzere MCE programlı kart bekaplarından bahsettiğinizi anlıyorum. Bunun için de MCE Kart Bekaplarından araştırıp indirebilirsiniz. Kolay gelsin Saygılarımla,

Evet hocam ben pc uzerinden yukluyorum elimde eski bi leptop var kart yuvasida var programinida kurdum bitane doldu4maya calistim doldurdumda en sonunda doldurmayi basardm hocam bide size borsey sorcaktm hocam *( Awave audio ) die bi program varmis bu programda kart duzeltebiliyormusuz kart yapabiliyomusuz ama ben nasil kullanildigini bilmiyorum sizin bi bilginiz varmi bu program uzerinde

Hocam bide elimde 3 tane begendigim set var cewo set omer set ve emo set ben bunlardan teker teker kmp alma die bi olay varya karta once omeri yuklicem sonra ondan begendigim seslerd3n ve ritimlerden diskete kmp yontemli alsam sonra emoyu karta yukleyip ondanda ayni sekil begendiklerimi alsam ses ve ritim olarak sonrada bunlarn hepsini bos bi kartı takip yuklesem ork uzerinde bu kmpleri falan yuklesem yani öle karma bi set yapabilitmiyim olurmu oyle hocam

KARMA KART YAPMAK
Öncelikle beğendiğiniz cardın kilitsiz becaplarını bulamanız gerekir. Diyelim ki buldunuz.Bunu card a yükleyip HDD veye FD üzerine EXPORT etmeniz gerekir.Daha sonra samples sıralamasını bozmadan önce kitleri sırasıyla tabiki bu sıralamayı PROĞRAM düğmesine bas AC PİNAO gibi tek sesli bir ses seç,rROM yerini CARD yerine getirerek tek tek sıralamayı yaz sıfırdan başlayarak yaz.Bu sıralamayı aynen olduğu gibi geri İMPORT KMP olarak geri yükle ritimler kısmını yani kitlere kadar olanı ondan sonra beğendiğin ses KMP lerini tek tek at.Setlerde oynama yapmak istemezsen.Önceden çekmiş olduğun AUTOLOAD.SET dosyasını USER ine çağır.Ritimler de gelmiş olur kitlerde.Sonra yeni attığın sesleri önce orgun üzerinde USER! veUSER2 ye yerleştir. İşlem bittikten sonra SAVE deyip CARD bölümünü seç yaklaşık 25 dakika kadar sürer. bekle Böylece karma Kartın hazır güle güle kullan.

Tesekkur ederim hocam

O programin linkini atabilirmisin tskler

Leptapta set yikleme programi MMc