• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Korg pa80 de ritimi disketten okutma nasil olur olur üstadlar...

cansinan_24

Süper Üye
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
KORG PA 80 + KORG İS 40
Arkadaşlar pa80 nime ritimler yükleyeceğim banklara nasil ritim yükmerim hd mevcut diğer sorumda disketten ritimi yüklemeden nasil dinlerim detayli anlatirsaniz sevinirim saygilarimla...

Cevap: Korg pa80 de ritimi disketten okutma nasil olur olur üstadlar...

ritimler diskette set halinde olması gerekiyor FDD düğmesine basıp kullanırsın tabi birde kullandığın kartla uyumlu olacak yada kartsız set olacak ritimleri disk e basıp oradam ritim klasörünü açıp görüp yükleyebilirsin ister usere ister diğer fabrikasyon banklara onuda utulity bölümğydü yanılmıyorsam factory seçeneğini off yapacaksın sonra o banklarıda seçebilirsin ritim yüklerken

Cevap: Korg pa80 de ritimi disketten okutma nasil olur olur üstadlar...

sinan kardeş,
eğerki setinizdeki beğenmediğiniz rtmleri değiştirmek istiyosanız,bir başka setteki beğendiğiniz rtmleri kendi setinizdeki beğenmediğiniz rtmlerle değiştirmek istiyosanız,
yapmanız gereken,pa 55 ile pa 80 kullanım menu olarak aynı olduğu için,size pa 55 tr dowland bölümündeki KORG PA 55 TR FABRİKA RTMLERİNİ DEĞİŞTİRME konusundaki açıklamayı uygulamanızı öneriyorum

setinizdeki beğenmediğiniz rtmleri bu şekilde değiştirebilirsiniz,kolay gelsin