• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

korg pa80 edremitli hasanın seti

piyanist tunahann

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Enst.
kork pa80
üstadlar bana 80 için edremitli hasanın seti lazım elinde olan varsa paylaşabilirmi

Cevap: korg pa80 edremitli hasanın seti

Arkadaşım istemek kolay da nereden duydun nereden test ettin bende araştırdım 2 - 3 tane video dan başka hiç bir paylaşımı olmayan birşey tamamen maddiyata dayalı birşey işin sonunda ŞOK olmak da var. Kartını gönderecekmişsin 150 TL de para + kargo bedeli... Ya 200 TL ye aldığın boş kart da geri gelmezse ? Ve ya geldi uyduruk birşey buldun ne yapacaksın ? Bence bu tarz şeylere fazla da önem vermeyin iyi birşey olsaydı herkeste olurdu. Adamların işi paylaşım değil maddiyattır. Bilgilerinize,

doğru o konuda haklısınız hocam

arkadaşım sette 3 bilemedın 5 tane roman mp3 tarzında soww var acele etme az kaldı kart çalışmam.butun setlerdeki ritim ve sesleri toparladım.buradan crd olarak yayınlayacağım içine her enstruman var ama kaliteli saunda sahıp olanlar mesela elektro var gerçegıne en yakın olan vs... gibi

arkadaşım sette 3 bilemedın 5 tane roman mp3 tarzında soww var acele etme az kaldı kart çalışmam.butun setlerdeki ritim ve sesleri toparladım.buradan crd olarak yayınlayacağım içine her enstruman var ama kaliteli saunda sahıp olanlar mesela elektro var gerçegıne en yakın olan vs... gibi

Büyük bir heyecan ile bekliyoruz. Şimdiden teşekkür ederim ve çalışmalarında başarılar dilerim. Bu gerçekten harika olur. Kit dizmenin hızlı bir yolu olsa bende ortaya harika şeyler çıkarırdım. Eğer hızlı bir yolunu biliyorsanız bilginizi paylaşır mısınız. :rolleyes:

Yakında Demir kartlara yenisinide ekleyecegim insallah, elimizden geldigince paylasim yapacagiz, paylasim yapan ve emek verenlere tesekkur ederim

Set burda kardeşim bol bol roman var içinde ilker abi kendi ismiyle paylaştı
Güle güle kullan