• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Korg pa80 guzel elektro baglama kmp

Piynst tunahann

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Kork pa80
Ustadlar bana yukleyebilcegim guzel elektrolar 4 telliler elektro baglama kmp dosyalari lazim acil yardm

Cevap: Korg pa80 guzel elektro baglama kmp

Açtığınız konulara baktım pa80 için kendinize kart yapmaya çalışıyorsunuz. 16 mb karta yükleyebileceğiniz maalesef çok sınırlı. Ritimlerin canlı olsun istiyorsan ritim samplelerinin kapladığı alan çok yer kaplıyor. Sesleri canlı olsun istiyorsan bu sefer ritimlerin samplelerini küçük boyutlu yüklüyorsun ve maalesef bu seferde ritimler sönük kalıyor. Pa80 çok iyi bir cihaz ama maalesef kullanabileceğiniz yeterli bir hafıza alanı yok. Bu nedenle enstrüman sampleleri küçültülmüş, Piyasada olan pa80 ile ilgili bütün sampleleri denedim. Hemen hemen hepsi birbirinin aynı. Öyle meşakatli bir iş ki anlatamam. Piyasadaki paylaşılan bütün kart backuplarını hd ye yükledim. Sonra karta tabiki. karttan bu sefer sampleleri karttan hd ye export ettim. Cevo, Emo, İlko Levo, mavilim, doğdu, ömer, apo, babalık, bediş, onur, ........... say say bitmez. Elde ettiğim sonuç maalesef hayal kırıklığı. O kafamda ki pa80 bir türlü gerçekleşmedi. Pes ettim valla size tavsiyem hoşunuza giden kartı yükleyip sıkılıncaya kadar çalmanız. Sıkıldınızmı başka kartı yükleyin. Müziğinizi kendinizi geliştirin. Emeğinizi yeteneğinizi geliştirmeye harcayın. Bu size benim bir vatandaş tavsiyesi. Ayrıca söylemeyi unuttuğum bir şey var mavilim kartı sakın yüklemeyin valla kartı anasını ağlattı. Bu gün bir 16mb boş kart 150-200 tl arasında. 2 tane kartı bu şekilde fyükleyip formatlarken yaktım. Malüm Türkiyede yaşıyoruz ve elektrik kesintisi an meselesi. Kart yüklerken format atarken tam ortasında kesilirse işte en büyük sıkıntı o zaman oluyor. Gene de karar sizin. Kolay gelsin

Sevgili ayhankorkmaz kardeşimiz size olayı en güzel şekli ile tarif etmiş kendisine aynen katılıyorum. Bir ata sözü vardır. AYRANIM BUDUR YARISI SUDUR işte Pa - 80 de budur yükleme alanı çok kısıtlıdır kartı olmaz sa hiç bir şey değildir. Kartı da anlatıldığı gibi 16 MB olmasına karşın 14 MB ancak veri yüklene bilmekte bu da her isteğe maalesef yeterli olmamaktadır. Uğraşma anında bahsedildiği gibi kartlar maalesef yanmaktadır. Bence de değmez. Karar sizin. Kolay gelsin. Saygılarımla,

Sagolun üstadlar fikirleriniz icin kafam baya karıstı zaten vazgectim bende ugrastim okadar ama elde yine sıfır o yuzden yukledigimiz var olan setlerle yola devam ☺