• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Korg pa80 mt kart yeni set sesler 2017

mehmet02

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Yok
Değerli dostlar. Arkadaşlar korg pa80 yeni yaptığım düğün set sesler 2017 pa80 mt kart almak isteyen müzisyenler bana ulasa bilirler facebook üzerinden veya telefonla no 0506 059 25 32 seti facebook ta dinle ye bilirler

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: Korg pa80 mt kart yeni set sesler 2017

os arierum korg pa 80 kimde var yadim baklierum

Değerli Arkadaşlar diğer korg serileri için sesler setler mevcut almak isteyen arkadaşlar benimle numaradan veya facebook sayfadan yukarıda var ordan demolari videolar dinleyebilirler

Konu guncel dir arkadaslar

setin parayla herhaldeücretsiz burdan yaınlyasanda sevap işlersen daha iyi olur saygılar..

Valla emek verdim 1 sene kardesim bu karta emeye saygı daha iyidir bence hiç usb yapan insanlar bedava dagitiyormu setini ben de vereyim setimi sonuçta cok zor bir ritim yazmak ses yazmak set kart yapmak kardeşim bende emeyimin karşılığını almam kadar doğal.bişey yok saygılar not set indirimde 100 tl fiyat almak. Isteyen arkadaşlar bana ulaş sın

sitede satış amaçlı reklam yapmak serbest mi acaba. sayın mehmet02 bey. emeğe tabi ki hepimiz saygı duyarız, bu form bildiğim kadarıyla paylaşım için oluşturulmuş. haklısınız kimseyle emeğinizi paylaşmayabilirsiniz. yalnız herkes sizin gibi davranmış olsaydı ritim set düzenlediğiniz kart MT kart ve siz o kartı ancak parayla elde edebilir ve bu kartı böyle ticari amaçlı kullanamazdınız. Amacım polemik yapmak yada böyle bir ortamı sağlamak değil. eğer kimse sahip olduğu veya emek verdiği bir şeyleri paylaşmasaydı hiç bir şey gelişmez yerinde sayardı ve bu formunda yapılmasına gerek kalmazdı. sayın muzaffer hocamızın hakkı ödenmez her gün beş kuruş talep etmeden bilgi paylaşıyor. yardıma ihtiyacı olan herkese yardımcı oluyor. saygılar

Moderatör tarafında düzenlendi:

Ayhan korkmaz kardeşim belki sözlerinde haklı ola BİLİRSİNİZ tabiki paylaşım güzeldir zaten ben zamanın da paylaşımlar yaptım sitelerde elimden geldigi kadar ama bu set çok emek verdim bende bu işten ekmek yiyorum. Zamanı geldiğinde bu seti sitede paylasirim.benim yaptığım reklam çok büyük usb set veya program deyil eski model bi pa80 seti altı üstünde bişeyok bu na reklam olsa ne olur olmasa ne olur değerli kardeşim saygılar