• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Korg Pa80 Setleri

Cevap: Korg Pa80 Setleri

slm lar hocalar bu setleri hepsini birden yukleye biliyormuyuz yoksa sade tek set mi yükleye biliyoruz bu konularda yeniyimde yardim ediniz lütfen :)

Cevap: Korg Pa80 Setleri

slm lar hocalar bu setleri hepsini birden yukleye biliyormuyuz yoksa sade tek set mi yükleye biliyoruz bu konularda yeniyimde yardim ediniz lütfen :)

Öncelikle kartınıza uyumlu setleri seçerek 5 tane set e kadar aynı anda kullanabilirsiniz yanlız orga sadece 1 tane set yükleyebilirsiniz.

Örneğin birini orgunuza yüklediniz. 2. Seti Disket e atıp disketi de disket sürücüsüne takıp bırakıyorsunuz. 3. Nolu disketi orgunuzda Harddisk var ise Hardisk te ki 123! Klasörüne atıyorsunuz, 4. Nolu seti gene Harddiskte ki 456! Nolu klasöre atıyorsunuz, 5. Nolu seti de gene Harddiskte ki 789! nolu klasöre atıyorsunuz bu şekilde Orgunuzun sol tarafındaki çift ışığı yaktığınızda Harddisk e attığınız setler orgunuzun sol kısmında ki Rtim Banklarından görüp kullanabilirsiniz. Orga takmış olduğunuz 2 No lu disketi ise orga yüklemeden DİRECT FD tuşuna bastığınız da her sayfa da 8 tane Ritmi görüp çalabileceksiniz. Birde her karta ait FULL SET de bulup bu seti de orga direk yüklediğinizde orgunuzun tüm Fabrika Data ritimleri yerli rtimlere dönüşecektir. Kolay gelsin Saygılarımla,

Arkadaşlar bu konuda elimde eskiden kalma mevcut setleri ve backupları paylaşıyorum... emeği geçen arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim kimsenin hakkını yemek istemem bunları piyasadan toplamıştım zamanın da eğer herhangi bir arkadaşım kendi setinin silinmesini isterse silebilirim....
saygılarımla

irfan set Mr3

Cevo 16 Mb

emo set

emo V1

eren set

ibo&mega set

kartsız set

mega set

ozan set

hakan tokat set

poyraza set

raporsuz batı mr3

Turker Set

Yeni Set

setler silinmiş herhalde linki tıkladığım zaman bağlantısı olmayan boş sayfaya atıyor

Son düzenleme: