• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Korg Pa900'e Pa800 Setleri

maydogdu

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Enst.
Korg Pa900
Merhabalar, trakyamuzıgın 6 yıllık uyesıydım fakat sıfre ve maılımı unuttugumdan yenı bır uyelık acmak durumunda kaldım,

Siz üstadlara bi sorum olıcak. Pa800 setlerini Pa900 e yukleyebılırmıyız ? YADA hangı setı onerırsınız ucretsız olarak. Daha bugun aldım cihazı genel anlamda beğendım fakat kalıtelı zengin bir set için yardımınıza ve tavsiyelerinize ihtiyacım var, şimdiden teşekurler

Cevap: Korg Pa900'e Pa800 Setleri

sakın 900 e 800 yada 2x seti yüklemeeye kalkma aleti kitlersinn valla yazık olurr kardeşimmpiyasada çok set var şu andaa 3x seti yükle 900 seti varr içlnrinden ayıklayıp kendi setini oluşturman gerekirr keyfe göre

Bende aleti yeni aldim pcm boyutu 192mb asmamak ve 800 globalini yuklememek sartiyla 800 setini yukleyebiliriz diye biliyordum benimde kafam karisti simdi:)

Moderatör tarafında düzenlendi:

arkadaşlar hurafelere inanmayın istediğiniz seti istediğiniz boyutta seti yükleyebilirsiniz dikkat etmeniz gereken tek şey farklı bir cihazın setini yükleyecekseniz global i silin çünkü alet biraz şaşırıyor ama kendi globalini yükleyince de düzeliyor birde 192 mb tan büyük set yüklersenizde 192 mb a kadar olan kısım yüklenir problem olmaz yalnız set eksik olur yani ya drum kitlerden yada sample lardan eksikler olur ritimde veya seste eksiklikler olur başkada bişey olmaz 1 senedir prof seviyede pa900 kullanıyorum beni bilenler bilir.... saygılarımla