• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Korg pa80

attractor

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
korg pa1x
son versiyon 2005 model korg pa80 orgum satılıktır.. hardsiclidir ve 16 mb kartı mevcuttur..temiz kullanılmıştır.. geçen hafta korg pa1x aldığım için şu an elimde fazladan bulunmaktadır... çalışmayan fonksiyonu yoktur ve ekranı tertemizdir... fiyatı 1900 tldir.. bana 0 554 441 08 51 nolu telefondan veya ilkercetin75@yahoo.com adresinden ulaşabilirsiniz..aynı temizlikteki özellikteki pa80 ler için 2200-2300 istiyorlar ancak dediğim gibi elimde fazladan olduğundan ve kısa zamanda nakde çevirmek istediğimden fiyatını 1900 tl olarak belirledim... alacak arkadaşa şimdiden hayırlı olsun.cihazı görmek isteyenler için link

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: Korg pa80

ilan günceldir

ilan günceldir ve resimlerin olduğu link eklenmiştir

Toprağım üstüne makul oranda para versem takas düşünür müsün. Mikrofon girişinden dolayı Pa60'ımı Pa80 yapmak istiyorum, uygun görürsen ararım seni.

teşekkür ederim dostum. ama ilanda da belirttiğim gibi daha yeni 1x aldım.. bu pa80 bende fazladan var... satıp nakde dönüştürmek istiyorum.. ihtiyacım yok yani..teşekkürler yine de..

ilan günceldir

ilan günceldir ve fiyatını 1800 e düşürdüm