• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

korg pa800 arıyorum

piyanist0606

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
korg pa800-korg pa3x-yamaha tyros2
değerli müzisyen arkadaşlarım.ankara,kırıkkale ve çorum çevresinde sıfırı aratmıcak temiz bi pa800 arıyorum.sıfırda olabilir fiyat uygun olduğu müddetçe.yalnız aletin temiz olması çok ama çok önemli.bu civaralrda elinde satılık sıfır veya ikinci el pa800 olan varsa iletişime geçelim.özelden yazabilirsiniz.

Cevap: korg pa800 arıyorum

Al sana kapalı kutu pa800 kaçırma.....

üstad bu dediğim şehirlere yakın bi yerde olursa iyi olur.ben çorumda ikamet etmekteyim.o yüzden gel git birde alet bakalım temöiz mi oalcak.bana masraflı olmasın al gülüm ver gülüm olsun istiyom.sonra bi sorun çıakrsa git gel olmasın.yakın olsun ki işim daha iyi hallolsun.

Al sana kapalı kutu pa800 kaçırma.....

Hımmm.... 3.300 TL = 1.500 EURO ya PA-800 hemde Sıfır ve kapalı kutuymuş... Çok cazip 2.El temizini bile bu fiyata vermiyorlar..ancak yıpranmışını veriyorlar..gerçekten sıfır ve kapalı kutuysa çok cazip ve çok ucuz... hala anlayamadım...hırsızlık falan olmasın sakın???? çünkü toptan fiyatından bile ucuz...kapalı kutu değil gibi geliyor bana.....dükkan ismi , sahıs ismi ve telefon falanda yazmıyorda...yazsada yüzyüze bi görüşseydik...ya gerçekten çok ucuz....

Moderatör tarafında düzenlendi:

ferit hoca salla yav.ben öyle ne idüğü belirsiz yerden birşey almam.alacaksın adam akıllı garantili malı adam akıllı kullancaksın 5 fazla ver için rahat olsun hoca.

ilan günceldir...................!

Dostlar bu tür siteler aracı sitelerdir. Parayı yatırırsınız, mal elinize geçer. Bir haftalık onay süreniz vardır. Onay vermediğiniz zaman paranız alıcıya ödenmez. Böylece yanlış ya da hatalı bir ürün gönderilmişse, geri postalarsınız ve paranızı geri alırsınız. Hatta alıcıyla e-postaylada görüşebilirsiniz. Yalnız siteye üye olmanız gerek. O yüzden korkacak bir şey yok.

ruhi hocam onların hepside fek mallar.yani sahte mallar.onlara güvenilmez güvenilipte para yatırılmaz.koyarım cebime 50 100 fazla giderim istanbula alırım orgumu atlarım otobüse paşalar gibi alır gelirim hocam.ben güvenipte o gibi yerlerden org felan almam.ama bilgilendirmeniz için ayrıca teşekkürler hocam.sizin bilgilerinizi bizim için altın değerinde .