• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

korg pa800 beyin karıştı !!

karadagli

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
baglama
arkadaşlar orgun beyni çalarken karışıyo algılaması çok geç oluyo napmam lazım rem çok dolu acaba ondanmı yoksa biraz sampl silsem ork rahatlarmı bilgisi olan arkadaş teşekkürler

Cevap: korg pa800 beyin karıştı !!

Evet biraz silmende fayda var ve istersen os 2.03 ü yüklü değilse yükle ve restore çek alet bi kendine gelsin.

orgun üzerindeki looplar'da çok yer kaplıyor kullanmadığın işe yaramayan looplar varsa bunlarıda silmelisin hocam.

işe yararmı bilmem ama sağ hoparlor tarafına sertçe vur bak düzelecekmi

değerli arkadaşlar çok teşekkür ederim loop sildim format attım alet kendine geldi bakalım aynı sorunu bi daha yaşarmıyım..

SORUm==ayrıca format ATTIKTAN SONRA SETİ YÜKLEDİM sampl sesleri bazıları alet okumuyo bazı loop ları çalmıyo ...okutmak için şu işlemi yaptım,,,,,,,,,,,,,şimdi bu yüklediğin kmp yi bulman için

** sound ** menüsüne gir user1 yada user2 den bos bir yer sec EMPTY yazar menü ye bas ve sonra ** basic ** menüsüne gir sonra ** osc basic** sayfasina gec orda sol üstte ROM yazan yeri RAM yap ve hemen altında cikan sesleri tempo/value tekeri ile değistirerek yüklediğin kmp sesini bul ve kaydet..

ama yine olmadı napmalıyım.

Moderatör tarafında düzenlendi: