• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Korg pa800 çalıntı

civic_86

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Enst.
korg pa80
‎6009824 seri numaralı korg pa800 marka orgum dolandırıcılar tarafından dolandırılmıştır. Alıcıların dikkatine...

Cevap: Korg pa800 çalıntı

geçmiş olsun kardeş artık biri bu şerefsizlerin önüne geçse

hocam geçmiş olsun.çok üzüldüm,polise gidin,peşini bırakmayın

buradan yine tavsiyem şudur,orgu görün deneyin paranızı verip orgu alın usulu alışveriş yapın arkadaşlar,yok get'miş kargoymuş şuymuş buymuş başınız çok ağrır,kargoda kırılır kargo kabul etmez v.s gibi çok olaylar oluyo,

fiatına aldanmayın,telefondaki konuşmalardan iyi biriydi demeyin adam telefonda tabiki iyi konuşacak veya iyi rolü oynayacak yoksa kimse kolayca inanırmı güvenirmi,
dikkatli olun arkadaşlar

arkadaşlar,toplum olarak çürümüşüz.!!bu nasıl bir şerefsizlikdir anlamakda güçlük çekiyorum.?geçmişolsun kardeş,peşini bırakma bu o....çocuklarının.!bugün sana yapan yarında bana yapar.!

kardeşim geçmiş olsun.. Allah yanına bırakmaz kim yaptıysa bu şerefsizliği.. geçen ay benimde başıma geliyodu nerdeyse.. çalıştığım mekanda bırakıyorum klavyemi mecburen, ve yatılı çalışan garsonlar vardı mekanda. bitanesi kasadan parayı ve laptop u alıp kaçmış... Allahtan klavyeme dokunmamış.. öğrenince buz gibi soğdum işten güçten.. kolay kazanılmıyor alete verilen paralar.. tekrar geçmiş olsun...

millet dişinden tırnağından arttırdığı paralarla org alıyor,ama uyanık geçinenler milleti dolandırıp emek harcamadan hazıra konup dolandırıcılık yapıyorlar.Bu ne kendinibilmezlik böyle!

arkadaşlar,toplum olarak çürümüşüz.!!bu nasıl bir şerefsizlikdir anlamakda güçlük çekiyorum.?geçmişolsun kardeş,peşini bırakma bu o....çocuklarının.!bugün sana yapan yarında bana yapar.!

biz toplum olarak hakediyoruz arkadaşım,idam cezası gelsin deyince toplum ayağa kalkıyo böyle cezamı olur diye,
herkes istediği suçu rahatça kolayca işleyebiliyo maalesef,iş yerlerinde güvenlik kamerası var adam biliyo hala giriyo,
bazıları belinden silahı çıkarıp rahatça adam öldürüyo,bazıları elinde molotofla arabayı ve içerisindekileri yakıp öldürüyo v.s v.s v.s v.s ,,,,3 5 gün yatar geri çıkarız diye,veeeee aynende öyle oluyo,3 5 gün yatıp geri çıkıyolar ne olursa hapiste devlet iyi bakıyo onlara çalışmadan yata yata vakit geçiriyolar,

3 5 kişiyi bu olaylardan dolayı assınlar bakalım bu olaylar oluyormu,
idam deyince halkımız ayağa kalkıyo insanlık suçuymuş idam,onlar bişeyleri yaparken insanlığı bi kıyıya koyuyolarya bunu hiç düşünmüyoruz,toplum her yönüyle hızla bozuluyor,

şu konuyu açan arkadaşımıza gerçekten çok üzüldüm,tabi kolay değil,belkide yeniden pa 800 almaya parasıda kalmadı,çok zor durum,inşallah bulursunuz hocam

güncel kalsın...

gecmis olsun uzuldum kargoyla org alisverisi olmaz ancak muzik marketlerinden 0
urun alirsaniz eyvallah

iyi durum kapida odemelidir bunun disinda alisveris sakin yapmayin urunu acmadanda kargoya parayi vermeyin alis veris yapacaginiz kisi yok benim hesabima yatir oyle calisiyorum vss falan derse sakin buna girmeyin bu kadar basit aslinda ben bu sekilde yillardir alim satim yaptim hicbir sorunda yasamadim