• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

KORG Pa800 de en çok kullanılan 2013 seti hangisidir sizce ?

Piyanist_ilk@y

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Korg pa900 + Korg is40
Arkadaşlar KORG Pa800 de en çok kullanılan 2013 düğünlük set hangisidir bana yardımcı olabilirmisiniz Trakya yöresinde çok iş yapabilecek set linklerini atarsanız çok teşşkürlerimi ve hayırdualarımı alırsınız (setin içinde taylan,edremitli, ve ritimleri,sesleri amza falan olursa çok süper olur)

Cevap: KORG Pa800 de en çok kullanılan 2013 seti hangisidir sizce ?

pa800 ugo set var tavsiye edebilirim,yinede sağlam set bulmaya çalış,ugonun setide bence çok güzel,ugonun kendi emeği,kullanmıştım bi ara uradan ugoyada teşekkürler emeği için hakkı geçti bana,

trakya set istiyorsan aydoğan seti öneririm sitede vardı galiba araştır internette bulursun ama her yöre set istiyorsan göktuğ albayrak seti tek geçerim ama hangi seti yüklersen yükle hep birşey eksik gelecektir sana kendin sete eklemeler düzenlemeler yapman lazım .

Cevap: KORG Pa800 de en çok kullanılan 2013 seti hangisidir sizce ?

ertaç set var kardesm goktug tabanlı super bi set hersey var ıcınde hem 64 hem 256 olanı var bide benım yaptıgım karma set var izmitli erdınc setten ve degıer setlerden karma satlıktır 256 mb ram için