• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Korg pa800 ekran rengi

• Konbuyu başlatan Korgx
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 4
  • Görülen : 9K

Korgx

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Arkadaslar bi sorum olacak pa800 de ekran rengini degistiriyorum global general setting ve ordan interface den ekran renklerini degistiriyorum ama kilitleyemiyorum orku tekrar kapatip actigim zaman ekran rengi geri eski normaline dönüyor bunu nasil kilitleyebilirim

Cevap: Korg pa800 ekran rengi

üstteki tırnaktan global ı write yapman lazım ustad

ok tsk ler insallah olur

gereken cevabı piyanist888 nickli hocam vermiş,bende kısa bişey ilave etmek isterim,arkadaşlarımızın bazıları bu kaydetme konusunda bu konularda dertli,sebeb hep aynı,pa serisinde ne yaparsan yap değişmemesi için veya sen değiştirene kadar değişmemesi için hafızaya almalısınız,ayarları yaptıktan sonra mutlaka write deyip kaydetmelisiniz yoksa org kaydetmez açılıp kapandığında sizin ayarlarınız hafızaya alınmadığı için silinir,write yaptıktan sonra hiçbir sorun kalmaz,
ritim için,
write style ,,,,

perform için
write perform

global için
write global settings ...

saund için için
write saund ,,,

v.s v.s ne yapıyorsak onu write yapmamız gerekir,

bazı arkadaşlar biraz komik olacak ama write yaparken yanlış write yapıyolar,nasılmı,
ritimi sesi v.s v.s ayarlıyorlar write global seçiyolar bu yanlış,neyi düzenliyorsan onu write yapman gerek,herşeyi globale kaydediyoruz sanıyolar,