• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Korg pa800 mp3 board nasıl takılır?

StarPiskopat

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Korg Pa800 Korg Pa80
Pa800 mp3 nasıl takılır neresine takılır, orgun içinde mp3 boardın soketli kablosu zaten var mı yoksa mp3 board alınca kablosunuda üstünde veriyolar mı ?

Birde piyasada 2 türde mp3 board var bitanesinin üstünde korg yazarken diğerinin üstünde hiçbişey yazmıyor ikiside aynı mı ikisininde mp3 çaldırma kaydetme şarkı okuyup orgu çalarken mp3 kaydetme kalitesi aynı mı farkları var mı ? Resimlerinide koycam hangisi daha iyidir hangisi orjinaldir ona göre alayım.
Screenshot_20200817-204405.png
Screenshot_20200817-204352.png

Pa800 büyük Korg yazan sağ yerde 2 vidalı kapısı var ve en üstte..
Pa800 içinde MP3 board vermiyorlar. Ücret ödemek zorundasınız..
En üstteki resim de KORG yazan MP3 boart var orijinal..
Saygılar..

Pa800 büyük Korg yazan sağ yerde 2 vidalı kapısı var ve en üstte..
Pa800 içinde MP3 board vermiyorlar. Ücret ödemek zorundasınız..
En üstteki resim de KORG yazan MP3 boart var orijinal..
Saygılar..
Büyük korg yazan sağ yerde altta kocaman bi siyah yer var orası mı açılacak ? Bu arada sizdeki mp3 boardın fiyatı ne kadar?

Sanırım evet. Ben sattım.. ama tahminen MP3 board 2.el 350 400 TL falan

Sanırım evet. Ben sattım.. ama tahminen MP3 board 2.el 350 400 TL falan
Mp3 boardın kablosu orgun üzerinde mi yoksa onu mp3 board alınca mı veriyorlar ? Şuan daha yeni pa800 aldım acemisiyim

pa800 içinde mi yoksa aldığın MP3 board içindemi bilemedim.. bilen birisi çıkar.. saygılar

pa800 içinde mi yoksa aldığın MP3 board içindemi bilemedim.. bilen birisi çıkar.. saygılar
Çok teşekkür ederim verdiğiniz bilgiler için, umarım bilen birileri yazar beni ve benim gibi bilmeyenleti bilgilendirmiş olurlar

Aletin arkasındaki siyah metal kapaklardan üstte olanını iki vidasını açarak sökün. O metale tutturulmuş toprak soketi ve kendi konnektörünü görmeniz gerekir. Toprak soketini çıkararak mp3 boarddaki toprak soketine takın. Sonra konnektörü boardın konnektörüne takın. Sonra boardı yeşıl devre kısmı altta olacak şekilde orga vidalayın. Bunları yaparken cihaz kapalı olsun, dikkat.

Aletin arkasındaki siyah metal kapaklardan üstte olanını iki vidasını açarak sökün. O metale tutturulmuş toprak soketi ve kendi konnektörünü görmeniz gerekir. Toprak soketini çıkararak mp3 boarddaki toprak soketine takın. Sonra konnektörü boardın konnektörüne takın. Sonra boardı yeşıl devre kısmı altta olacak şekilde orga vidalayın. Bunları yaparken cihaz kapalı olsun, dikkat.
Hocam toprak soketini gördüm toprak soketinin geldiği yerden 2 tane konektör fişi var hangisini mp3 boarda takıcaz ikiside aynı