• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Korg pa800 pad lerini pa500 desteklermi?

karanfil

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Korg Pa1x
Korg pa800 pad lerini pa500 desteklermi? deneyen arkadaşlar varsa yada bu konuda bilgisi olan varsa söylesinler lütfen

Cevap: Korg pa800 pad lerini pa500 desteklermi?

ben denedim pa800 ve pa1x te kanun fx ve ıslık sesini yüklemiştim ama okumadı.

bildiğim kadarıyla korg pa500 tr dışardan sample ses almıyor o yüzden ıslık sesini felan okumaz.

aynen sample sesleri okumaz (padleri vs.)

bende denedim olmadı oturdum kendim pad yazdım.. pa500tr sample sesleri okumuyor..

arkadaslar ben denedim pa800 den pa500 ama olmuyor nedeninide bilmiyorum

arkadaşlar okuyor edi zurna bütün sesleri okudu. pad da hepsi ver bilgisayardan keserek yaptık inş yakında iş bitecek size ulaştırmaya çalışacam. yakında hallederim

arkadaşlar okuyor edi zurna bütün sesleri okudu. pad da hepsi ver bilgisayardan keserek yaptık inş yakında iş bitecek size ulaştırmaya çalışacam. yakında hallederim

olursa iyi olur pa500 için hadi hayırlısı

arkadaşlar ben denedim okuyo kanun fx ve ıslık 2 pat okuyo pa800den farkı yok kendim bir çok arkadaşın yaptığı setten ritim ve sesleri ekle yapıştır yöntemiyle güzel bir set yaptım mükemmel oldu aradıklarım hepsinin içine var siteye seti nasıl atacağımı belirtirseniz buraya koyabilirim kesinlikle memnun kalacaksınız saygılar

arkadaşlar ben denedim okuyo kanun fx ve ıslık 2 pat okuyo pa800den farkı yok kendim bir çok arkadaşın yaptığı setten ritim ve sesleri ekle yapıştır yöntemiyle güzel bir set yaptım mükemmel oldu aradıklarım hepsinin içine var siteye seti nasıl atacağımı belirtirseniz buraya koyabilirim kesinlikle memnun kalacaksınız saygılar

hocam siteye eklemek çok basit,

konu açarken yazı yazma panelinin hemen altında eklenti ayarları var,RESİM DOSYA YÜKLE diye bir yazı var,ona tıklayın,karşınıza trakya müzik eklenti paneli gelecek,gözat seçin dosyayı bulun çift tıklayın,yükle tıklayın,bekleyin,yükleme bitince sağ üstte pencereyi kapat yazısı var o yazıya
tıklayın,

şimdi normal konumuzu açıyoruz eklemiş olduğumuz eklenti konunuzda görünecektir

kolay gelsin