• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

korg pa800 seslerde yarım ses düşme oluyo yardım

Cevap: korg pa800 seslerde yarım ses düşme oluyo yardım

emreaqua kardeşim bendede aynı sorun var 2 defa pich bandi değiştirdim 2 gün geçmeden yine sorun çıktı.sorun pich bendtde değilse nedenmiş yazarmısın?bu sorun beni çıldırtıyo birtürlü halledemedim

Fabrika formatı yapın,sistemi yeniden yükleyin. setinizdeki global dosyasını silin ve setinizi yükleyin.

Defalarca söyledim, pa800 eski seri board la yeni seri board global i uyumsuzluk yapıyor. Bu kadar basit.

Bu arada, set paylaşaan arkadaşlar global dosyasını silerek paylaşması rica olunur. çünkü bu yüzden çok cihaz sorunlu gibi görünüyor. Set yükleyen arkadaşlar seti yüklemeden önce hangi set olursa olsun , global dosyasını silin.

Adminlerden de ayrıca rica: Bu konuyu daha düğzgün yazı olarak pa800 bölümünde yazarak sabitlemeniz faydalı olacağını düşünüyorum.

Picbend potun arızalı senin dostum değiştirtirsen arızan giderilir özellikle bağlama ve yaylılarda belli eder..

Arkadaşlar bu sorun bende de oluyor. Her zaman yapmıyor. Format atınca düzeliyor. Sonradan tekrar yapıyor.Bir de nan format sonrası 3 bad Block yazıyor. O olması gerekiyor. Neden yapabilir.

Yardımcı olabilir misiniz.?

korg pa800 seslerde yarım ses düşme oluyo picbente degtim düşüyo bazende kendiliginden picbende degmeden düşüyo bu neden kaynaklanır lütfen yardım

anakartınızın bakım zamanı gelmiş ....malum 10 yasına giren cihazdır.. version farkı main cpu farkı bu sorunu teşkil etmez..... version farkında fark sadece mikrafon girişi anahtarlamadır....bu türden arızalarınız için özelden yardım destek alabilirsiniz....
R ramazanyk
stl play media düğmelerine aynı anda basarak orgunuzu açın pad 4 tuşuna basın ekranın üst kısmında bad blog 0 ise bender sorunsuzdur...fabrika dosyaları seslere girerek harmonıka sesine dokunun yarım ses kayma varsa anakart sıkıntınız vardır... 11 112 gibi blog olusumu olmuşsa servis yolu gözükür...main board arızasıdır...256 os rem yükselti yapılmadan cihaza 256 set yüklemişsiniz...çipsetlerde sıkıntı oluşmuş....

Son düzenleme:
bu sorunu izmir içinde yasayanlar olursa bana özelden yazabilir ve danısabilir.......bender arızası değildir bilginize....harmonika sesi accordıon bölümüne girin karar sesine basın aynı sesi yarım ses üsten yapıyorsa bender arızası değildir cihaz açılıp işlem yapılması gerekiyor....