• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Korg Pa800 set değiştirme ?

Yalçın

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Korg Pa800-CG190CEGitar-Ney-Keman
Korg Pa800 hakkında 1 - 2 sorum var.

64 mb ramli Pa800'üm var 16 dk yüklü, 16 dk yı kaybetmeden üzerinde yüklü olan albayrak seti değiştirmek istiyorum. Bunu yaparken rame falan zarar vermeden eski setten kalıntı bırakmadan nasıl değişimi yaparız ?

16 dk sabit kalarak herhangi pa800 setini yükleyebilir miyiz yoksa yükleyeceğim set 16 dk şeklinde düzenlenmiş mi olmalıdır ? Tane tane anlatırsanız sevinirim Şimdiden teşekkür ederim.

Cevap: Korg Pa800 set değiştirme ?

merhabalar kardeşim,istediğin seti yükleyebilirsin 16 dk os sabit kalır,ancak format atıp öyle yüklemek istiyorsan formattan sonra enson pa800 os 2.01 16 dk yı yüklemen lazım

merhabalar kardeşim,istediğin seti yükleyebilirsin 16 dk os sabit kalır,ancak format atıp öyle yüklemek istiyorsan formattan sonra enson pa800 os 2.01 16 dk yı yüklemen lazım

Teşekkür ederim abi valla sizin yüklediğiniz set duruyor cihazda hala, biraz değişiklik olsun diyorum, farklı setlere göz atmak lazım, 16 dk sabit kalıp içeriği sesler + ritmler tümden değiştirmek istiyorum. Format atmadan sağlam şekilde ritm ve sesleri değiştirmemiz mümkün müdür ? Yapılırsa nasıl yapılır ? Daha temiz olması açısından format gerekiyorsa format nasıl atılır ? Os nasıl yüklenir ? Set nasıl yüklenir ? Çok soru sordum kusura bakmayın :)

1=16 dk sayfa 16 dk lik ozel os ile olusmaktadir/sitede mevcuttur sanirim/set degisirse 16dk sayfa s'l'nmez/
2=set 16dk sayfalida olsa 8 de olsa farketmez os 16 dk olsun yeter/
3=
bu linke tiklayin ve buradaki egitim videolarini seyredin cok yarari olacaktir

ayrica sana tavsiyem o setten daha iyi parasiz bi set yok d'ger setlerde ufak eklemeler haricinde bir degisiklik yok denemedigim set kalmadi

Moderatör tarafında düzenlendi:

Sette biraz düzensizlikler var, bende tam bilmediğimden açıkcası da uğraşmak istemediğimden :D düzenli bir set yükleyeyim dedim. STS leri performansları tam işlenmiş daha çok pop ağırlık olsun dedim. Yok mudur böyle bir set ?

öyle bir set var baju usb sette her rtitmler ve sesler düzenli sts ler atanmış demişlerdi fakat ücretli set.göktuğ setteki pop ritmleride yeterli bence ama seçim senin.