• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Korg pa800 set yedekleme

yamaha_27

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Enst.
yamaha or700
oncelıkle herkese merhaba bır maruzatım var bana eger yardımcı olursanız sevinirim. pa800 ıcındekı seti usb bellege kopyalamak ıstıyorum nasıl yapabılecegımı bana anlatırsanız sevınırım bırde baska pa800 setlerinde begendıgım rıtımlerı tek olarak alıp kendı kullandıgım alete yuklemek ıstıyorum bana yardımcı olursanız cok sevinirim...sımdıden herkese tsk ederim

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: Korg pa800 set yedekleme

ritimleri tek tek alma şansın yok...fakat setleri tüm paket olarak alabilirsinn...zaten korg serilerinde aynı drum kitten olmadığı sürece ritimleri tek tek alsan bile ritimler düzgün çalmaz... :D buda korgun en berbat yönüdür.... üstadlarım en kısa sürede setleri usb ye atmayı anlatır..ben daha 800 e geçemedim..geçince :D çok yardımlarım olur..
konu güncel olsın diye yorum yaptım...
saygılarımla..

pa 800 de seti yedeklemek için global ayardan alt seçenek utility ye tıkla . oradan da sistemi backup yap kutucuğunu işaretle, simi de yaz. ondan sonra hemen altında backup u tıkla, gelen soruya yes de, 30 saniyede işlem tamam. Sistemi yüklemek için de bu seçeneklerden restore yi tıklıyorsun.

kardeşim orgun ekranın sag tarafında media>save>save to>all>ondan sonra gelir ztn önune hersey..org olmadıgından anlatamadım fazla...ama yaparsın..