• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

KORG Pa800 Sıfırmı alsam 2.Elmi ?? :(

TransPoze

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
KORG Pa800
Arkadaşlar Pa800 almaya karar verdim ama sıfırmı alsam ikinci el yüksek ramli mi alsam karar veremiyorum birtürlü..çünkü yaklaşık olarak aynı fiyata denk geliyor..sizlerden tavsiye bekliyorum..

Cevap: KORG Pa800 Sıfırmı alsam 2.Elmi ?? :(

Bence ikinci el, düşük ram al.Zaten bir iki yıla yeni model çıkarırlar.Yüksek ram de içinde patlar.Boşver.

pa600 çıkıyor onu bekle derim,

PA600 hakkında yeterli bilgiye ulaşırız önümüzdeki hafta ona göre değerlendirme yaparız ama sıfır ve ikinci el yüksek ramli arasında hangisini seçim yapmak daha mantıklı size göre arkadaşlar?

şu an bence pa2x ağır basmaya başladı,çünkü ortalıkta dolaşan o kadar doğru veya yanlış bilgiler varki,
pa3x yazılım sorunları v.s. diyolar
pa800 arızalarından dolayı v.s.
pa2x de sadece led sorunu var yani tuş ışıklarından bazıları veya biri her an sönebilir,sadece bu sorun var pa2x de pa2x çok sağlam bi cihaz olduğundan şuan pa 3x ve 800 den kaçanlar 2x e yöneliyor,

aslında 3x çok sağlam bi cihaz yazdıklarım yanlış anlaşılmasın ortalıkta dolaşan bilgiler ne kadar doğru ne kadar yanlış bilemiyorum,ateş olmayan yerden duman çıkmaz misali yazdım yazdıklarımı,

siz yinede iyice araştırıp sağlam bilgilere dayalı karar verirseniz açınızdan çok daha iyi olur

pa 800 sıfırını bulmak artık zorlaşıyor. Dün tünelden biçok kişi sıfır almak için geldi ve geri döndü ben şahidim. 10-15 gün sonra gelecek diyorlar ama zor gibi. Yeni model bekleniyor sanki. İkinci el pa 800 almak gerçekten rus ruleti oynamak gibi, ben iki defa oynadım ikisindede kaybettim. olan her cihazdan kaybettiğim 300-400 lira gibi paralara ve arıza masraflarına oldu. Bulursan pa 800 ü sıfır al. bulmazsan, tanıdğın bildiğin arkadaşından temiz ikinci el al. piyasa malı pa 800 e güvenme.....

pa 800 ümü sıfır almıştım 2.5 sene oldu ne biryerinden tık dedi nede kilitlendi. basmayan tuş muş hiçbirşeyi yok. nazar değmesin maşallah. alırsan sıfır al bence için rahat olur

ben sıfırınıda buldum arkadaşlar 1900 euro şuan fiyatı 5 eylülde yeni parti gelecekmiş pa800 onuda söyleyen çok yer oldu..anlaşılan sıfır almak en mantıklısı..

Ekonomin müsait ise sıfır al son versiyon pa800 lerde yazılımsal hata yok zaten.Bence dtl serviste 256 mb ram taktır.Pa800 deki ram sorunları zaten rastgele yüklenen birbiriyle uyumsuz kit ve pcm lerden oluşmuş karman çorman setlerden kaynaklanıyor.Cihaz düzensiz setleri çalmaya zorlandığında rama yükleniyor ve cısss..ama ram in 128 veya 256 olursa bu sorununda olmaz.

şuan ram fiyatlarından bilgisi olan varmı arkadaşlar?