• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

korg pa800ex yay demo

macitvega

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
ketron x1 + yamaha dx7 II hd
sevgili dostlarım yurt dışından arranger bi dostum pa800ex klavyesine bu yaylıyı yaptı bende sizinle demoyu paylaşmak istedim pa1x lerede uyuyor yakında kendi pa1x set imin içerisinde mevcut olacak yaylı saygılar

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=bynpLiCCn78]YouTube - strings rami dahan[/ame]

Cevap: korg pa800ex yay demo

çok başarılı hocam gerçekten çok güzel geliyor yaylının soundu.

bu gibi yaylıları türkiyede bulamıyoruz daha kötülerine ücret istiyorlar :) ismail arkadaşımız gibi ne yazıkki yurt dışında ne kaliteli soundlar var ama haberleri yok :)

kardes cok harika yaylilar.
cok gercekci.
paylasilacak mi bu yaylilar?

saygilar cemsir

tabiki paylaşılacak pa1x güncellemeler devam ediyor 1 numara olacak macit pa1x set (bordsuz)

bu arada yaylının 22mb oldugundan dolayı sıkıntı yaşanıyor pa1x ram yukseltme olayı ne zaman gerçekleşir tahmini olan varmı?

Bu yaylilar tritonlardada kullanilir 22 mb olmasi sorun degil

evet kullanılır ama edit meselesi 1 bağlama editim 10 dakikamı alırken 1 yaylı editi ama orjinal yay editi bunun gibi 1 ayımı alıyor kolay değil hem hazır yüklemek için uğraştık fakat sen bu sesi tritona atarsan editlemen gerekecek protamento ayarları filan kolay değil

kardes bu yaylilari kmp olarak yayinlarsan cok mutlu olacagiz.

saygilar cemsir

siteye orjinal gündem yay paylaşımında bulunmuştum