• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Korg Pa900 Global ayarı..

Ünsal İçmez

**Müzik**
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Ne bulursa :)
Arkadaşlar herkese selamlar
Siteye fazla zaman ayıramasam da 2010dan beri bu ailenin içindeyim
Elimde bi 900 mevcut. kendime özel bütün ayarları yapıyorum, switchlere istediğim özellikleri atıyorum vs ama global kaydetme olayını bulamadım bu 900de.
bu yüzden aleti her açtığımda switchlere tekrar o özellikleri atmak zorunda kalıyorum
bu global ayarlarını nerden kaydediyoruz bilgi verirseniz sevinirim

Cevap: Korg Pa900 Global ayarı..

yardım bekliyorum arkadaşlar

Bende pa800 varken ayni sorunla karsilasiyordum. 900 de henuz bir sorun yasamadim. Global ayarlari normalde kaydedilmez, siz degisiklik yapin globalden cikinca zaten otomatik kaydedilir yaptiklariniz.

Bende pa800 varken ayni sorunla karsilasiyordum. 900 de henuz bir sorun yasamadim. Global ayarlari normalde kaydedilmez, siz degisiklik yapin globalden cikinca zaten otomatik kaydedilir yaptiklariniz.

Bazı ayarlı otomatik kaydediyo ama bazılarını da her açtğımda tekrar yapmam gerekiyor..

işlemleri yaptıktan sonra mysetting tuşuna basılı tutun kaydeder sonra sadece global dosyasını set olarak kaydedip diğer kullandığınız setlerdeki globalin içine atmanız yeterli.

Saol denicem..