• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

korg pa900 kapalı kutu Asmüzik

Cevap: korg pa900 kapalı kutu Asmüzik

güncel ilan

bu pa900 için sıfır fiyatta indirim veya kampanya oluyomu hiç?

bu pa900 için sıfır fiyatta indirim veya kampanya oluyomu hiç?

korg firması her hangi bir üründe kampanya yaparsa genel olarak indirime gider böyle bi şey olacagını ben zannetmem ama herhangi bi ürünü satın alan arkadaşlar pazarlık sünnettir düşüncesiyle dogal olarak perakende satan firmalardan pazarlık yapıyor yarım elma gönül alma misali ufakta olsa gönüllerini almaya çalışıyoruz

korg firması her hangi bir üründe kampanya yaparsa genel olarak indirime gider böyle bi şey olacagını ben zannetmem ama herhangi bi ürünü satın alan arkadaşlar pazarlık sünnettir düşüncesiyle dogal olarak perakende satan firmalardan pazarlık yapıyor yarım elma gönül alma misali ufakta olsa gönüllerini almaya çalışıyoruz

peki ne kadara kadar yardımcı oluyonuz mesela? ben bunu soruym çunku pa800 alcam ama eger fiyat uygun olursa pa900de olabilir yani üç aşagi beş yukarı kaça gidiyo?

peki ne kadara kadar yardımcı oluyonuz mesela? ben bunu soruym çunku pa800 alcam ama eger fiyat uygun olursa pa900de olabilir yani üç aşagi beş yukarı kaça gidiyo?

hocam zaten şu an pa900 fiyatı uygun 2250 usd 192 rem mp3 bort yedi inç ekran cüneyt ertaç pa900 özel seti sıfır 24 ay garantili cihaz fiyatta en fazla otuz kırk tl oynar pa800 de her zaman oldugu gibi güzel bir cihaz
temiz bir pa800 3500 ila 3700 tl ye alabilirsiniz sitemiz üzerinde ilan veren temiz pa800 ü olan arkadaşlarımız var sizin için uygun olanı seçin işallah adınıza hayırlısı neyse o olur

güncel ilan

güncel ilan

güncel ilan

Selamlar Kredi Kartı Taksit imkanı varmı? Varsa Detay Verirmisiniz?

Selamlar Kredi Kartı Taksit imkanı varmı? Varsa Detay Verirmisiniz?

üstad merhaba kredi kartına taksitli alabilirsiniz nasıl alacagınıza dahir bilgiyi mesaj olarak
size gönderdim hayırlı günler