• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

korg pa900

denizet

Gold
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
selam arkadaşlar.set yüklemeye çalıştığımda, warning some unreferenced resources have been found diye hata alıyorum.neden kaynalanıyor bu hata bilen varmı

Cevap: korg pa900

Bazı dosyalar adreslenmemiş pcm de var ama dk da yada sound da yok veya tam tersi, sorun değil yükledigi kadarıyla seti kullanabilirsiniz

bu hata mesajının anlamı şu diyor ki yüklediğin setin içersinde sound veya drum kitlerde ki sample ların bazıları orgun kendi rom unda olması lazım ama ben adreste bunları bulamadım diyor ... muhtemelen başka bir pa serisi klavyede yapılmış set olduğundan senin klavyen ile rom dataları birebir aynı adresleme olmadığından böyle bir hata mesajı alıyorsun buda bazı ses veya ritimlerde kendini gösterir ama tabi o ses performans ı yazılmamışsa veya drum kit herhangi bir ritim style dosyasında kullanımadı ise sen bunun farkına varamazsın. problemsiz kullanmaya devam edersin.

Eyvallah kardeşim,usb yi değiştirince sorun çözüldü.ilginiz için teşekkür ederim