• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Korg ritm yazma pc den yapılabilir mi ?

saliverdim

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Yok
pa 800 için pc de ritm yazma teknolojisi varmı acaba cubase studio one, FL kullanıyorum örneğin ?

Cubase ile nasıl yapılacağını anlatmış bir arkadaş. Fl de olurmu bilmiyorum parametreler uyar mı?

ellerine saglık .. fl de midi olayı aynı ama korg desteklimi dosyaları vamı onu bulmak gerek ..

ellerine saglık .. fl de midi olayı aynı ama korg desteklimi dosyaları vamı onu bulmak gerek ..
Cubase de marker kanalı açılıyor ancak fl de bunun karşılığı ne bilmiyorum. youtubede nasıl yapıldığını anlatan videolar var .Aslında klasik midi yazıp varyasyonlara import ediyorsunuz. Markadan markaya değişen küçük farklar var.

Deneme fırsatım olmadı ama bu videoda yazılmış ritimleri pc üzerinden düzenlemenin nasıl olduğu anlatılıyor. varyasyonlar dışarı aktarılıyor ve düzenlenebiliyor.

pa 80 midi convert yüksek modelleri desteklemeyecegı için mantıklı olanı cihazdan midi export olacak.. ama son cıkan cıhazlar 4x pa700 pa 1000 genaral midi konusunda sıkıntı cakarabilir cihazın rom sample bölümünde hem sayıasl olarak kaymalar vr hemde sampleler değişmiş.. sağlık bir sonuç alınamayabilir.. .
ama user midi yazılırsa belki iş görür ondada dediğim gibi fl de pa 4x pa 3x ins dosyalarını bulamdım ben.. geçen sene belki yaınlanmışdır... çok karısık işler ustad bunlarla ugrasmak için emekli olacanki zevk alasın :) doları euro yu düşünürken ilham kaçıyor :)