• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Korg secmek icin yardim

pynstgyokhan

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Korg Pa500 ORT
Slm hayirli geceler arkadaslar sormak istedigim birsey var benim elimde su an roland e86 var ama ben artik korg'a gecmek istiom ama en dusukten en iyie douru siralayabiloirseniz cok memnun olurum bu arada Pa 50 ve Pa500 arasinda kaldim... saygilar Gokhan...

Cevap: Korg secmek icin yardim

arkadaşım org tavsiyesi almanızı anlıyorum fakat yazdığınız klavyeler bir biri ile kıyaslanamayacak bir durumda..
pa50 ile pa500 arasında kalmanız bile enteresan.. lütfen forumda arama yaparak bu tarz konuları inceliyerek fikir sahibi olmayı deneyiniz..

yinede size yanıt veriyorum.. roland e86 dan sonra fiyatına ve teknolojisine göre korg pa50 pa55tr pa60 pa80 pa500 pa1x pa800 pa2x pa3x pa4x :) gibi bir sırlama söz konusu( göz kararı)
bu sıralamda gidipte pa50 ile pa500 arasında kalmanın anlamı yok .. roland e 86 dan sonra bu korg modellerinden herhangi biri sizin için daha iyi gelecektir. kolay gelsin iyi forumlar.

pa2x pa3x pa4x :) iyiymiş :D

şimdilik pa 55 tr seni çok çok doyurur benim sana tavsiyem bu yönde....saygılarımla..

bencede korg pa 55 tr iyi gelir pa 50 de türk sesler yok,,pa 55 tr de türk sesler ve rtmler var

bende var satlık korg pa 55 tr
düşünürseniz,0543 519 22 72

pa 55 tr çin de üretildi ve bu yüzden kasası ve tuşları kalitesiz sesler iyi ama bence pa 60 al diskette taktırırsın süper olur..