• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

korg sound

meraklı.öğr

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
saz
merhaba sevgili dostlar iyi akşamlar.Size birşey danişmak istiyorum bu korg setleri ile fazla bilgim yok size sorum şu: korg pa80 pa800 pa2x vb. org setleri içindeki soundları yani yaylı olsun elektro olsun onları ayrı ayrı çıkartabilir miyim setten ayırabilir miyim onları çıktı uzantısı farketmez.aynı şekilde pad leri çıkartabilir miyim.Yani kısaca elimdeki pal wiever programı ile padleri görebiliyorum elektro yaylı vs yazıyor benim niyetim onu setten ayırıp kullanabilmek belki diğer arkadaslarında işine yarar. ilginize teşekkürler tekrar iyi aksamar.

Cevap: korg sound

Eğer set para ile satılan kilitli bir usb degilse emo, cym, baykal, ce, eco gibi;
bütün gördügünüz ve duydugunuz sesleri wav ve kmp olarak cıkartabiliyorsunuz. Bunun çeşitli yolları var. Orgu aldınız mı bilmiyorum ama bu işlemi yapacagınız zaman izah edebilirim. org üzerinde veya pc destegi ile org olmadan da alabilirsiniz.

Cevap: korg sound

cevabın için teşekkürler umut@umut dostum.şu an bir orgum yok bunu pc ile yapmak istiyorum sette internetten bulduğum bir tane baykal set satın alma değil bunu dediğin gibi wav kmp formatında çıkartmayı nasıl gerçekleştirebilirim ilgin için teşekkürler.