• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

korg üstatları yardım

köseli

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Yok
benim sorunun üstatlar şu yazılım güncelleme yapayım dedim,korg pa 600 ün açma kapama düğmesiyle intro 1tuşuna aynı anda basıp orgu açtım ama flash belleğimin içinden güncelleme dosyasını çağırdım ama dosya youtubta izledigim dosya adında değilde v8 set gibi birşey var ama ben onu korg sitesinden indirmiştim acaba yanlış güncellememi indirdim çünkü youtubeden izlediğim dosya adı değişikti v110 gibi bir ismi vardı yanlış güncelleme dosyasımı indirdim.lütfen yardım

Cevap: korg üstatları yardım

bu update dosyası

buda factory restore dosyası

1. link eğer cihazınız v1.10 dan düşükse yükleyiniz
2. link cihazınızda açılmama,donma vs sorun varsa fabrika ayarlarını sıfırlamak ilk açıldığı haline getirmek için yükleyebilirsiniz
veya direkt olark yükleyin update olur zaten cihaz.

buda korg tr10 sd kart setidir bütün updateleri içinde (korgtr10 sd kart olmadan set çalışmaz)

Moderatör tarafında düzenlendi:

update yaparsanız set silinmez ama factory restore yaparsanız üstteki datayı indirin zipten çıkarın, global/mode prefences /factory style and pad project kilidini kaldırın

sonra media tuşundan usbyi açın içindeki .set uzantılı klasörü seçip loada basın ,
işlem bittikten sonra yine global/-Audio&Video-Limiter ve Master EQ bölümülerinde ki Üst kısımda ki effect off yazılı kısmı
On pozisyonuna getirin bukadar.

çok sağol üstat teşekkür ettim.:)

rica ederim sıkıntın olursa nezaman istersen yaz, bildiğim bir konu ise yardımcı olmaya çalışırım.

peki üstat güncelleme yapmadan önce korgun ekranında kısayollarım yani volume padler vardı. orgun ekranı farklıydı ama bir yanlış güncelleme yaptım daha doğrusu yapamadım orgun şimdi ekran görüntüsü farklı oldu volume padler gibi kısayollar varken şimdi mikser nota görüntüleri geldi yani ekran değişti.bu gönderdiğiniz üstat 1 inci v 110 u yüklersem yeni ekran gelirmi düzelirmi acaba.

trakya müzik 1 numara her bir sorunu sağolsunlar burda hemen çözülüyor.teşekkürler trakya müzik ailesi üstatlar,arkadaşlar

peki üstat güncelleme yapmadan önce korgun ekranında kısayollarım yani volume padler vardı. orgun ekranı farklıydı ama bir yanlış güncelleme yaptım daha doğrusu yapamadım orgun şimdi ekran görüntüsü farklı oldu volume padler gibi kısayollar varken şimdi mikser nota görüntüleri geldi yani ekran değişti.bu gönderdiğiniz üstat 1 inci v 110 u yüklersem yeni ekran gelirmi düzelirmi acaba.

tamamen global ayarları ile alakalı , global menüsünden ekran rengini ayarlayabilirsin, padleri de dilediğin ritimleri seçip ona göre kaydedersin. yada önceki kullandığın setin globalini paylaştığım settekiyle değiştir düzelir

çok sağolun teşekkür ederim