• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

korgpa80 kmp almak

kermen55

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
KORG PA600 QT
bilen varsa yardım lütfen...
programa giriyorum, sonra rec diyorum, karsıma export import çıkıyor. exporta giriyorum ama programdaki sesleri gösteriyor. ben o sesleri değil, performans daki kmp leri almak istiyorum. nasıl yapacam bi türlü bulamadım..
yardımlarınız için şimdiden tsk ederim...

Cevap: korgpa80 kmp almak

perfonmazda kmp bulunmz.yanlızca kmp lerin bulunduğu adrwesler vardır.sen diyelim perfonmazda bir klarnet beğendin onun almak istiyon.ilk önce normal perfonmazda oseste iken o samnplenin nerde olduğunu öğreneceksin,klarnet sesinin üzerine gelip misal up1 e gelip. sağ daki program tıkla ve araştır bakalım cardı çift ışık yak oses nerde diye zaten sesi buldunmu seçili olarak gösterir.şimdi sesi buldun ve yerini not aldın gelelim bu sesin cardda hangi sırada olduğuna. komple çıkıyorsun bu sefer sol daki prog giriyon ve o bulmuş olduğun sdesi çift ışık yakarak eğer ordayda buluyon ve menü 2. ci sayfada kaç numarada olduğunu göreceksin.bundan sonrası normal export yapıp kaç no daysa sesimi alacaksın diskete.. kolay gelsin