• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Korpa 500TÜRKİYE KOMA

Cevap: Korpa 500TÜRKİYE KOMA

bana göre mi kolay

Kartal arkadaş si ve fa ya koma vericeksin demiş ama nasıl vericez hangi tuşlara basıcaz onu bilmiyorum siye ve faya koma nasl bilmiyorum

Cevizli dragosta tesisatçı yaşar abi var gecekondusu var evının yanına 2odalı bıyer yapmış kendısı amfi tesisat hoparlor yapıyor 15 yıl e40 10yıl g600 10yıldır pa80 kullanıyo çok sağlam bır piyanist onun yanına takılıcam ramazan boyunca guvenlık gorevlısym haftada 2gun zamanım var azimliyim kısmet artık

Buarada cevizli kartalda esnaflar tanır icatçı yaşar derseniz org kolon tamiride yapıyor

Ya valla delirdim burda hacı.:eek:Sana resim yolladım ekli mesajımın altında kardeşim gördünmü o resimi.Şimdi daha ayrıntılı senin orgunun resimini göneriyorum kırmızı yuvarlak içine aldıklarıma 3 saniye basık tut ekranda -50 olarak gözüküyorsa hiç elleme,00 ise -50 değerine getir o kadar.;)

Ekli dosyalar

• pa500ortfront.jpg
    pa500ortfront.jpg
    36.4 KB · Görülen: 232

Bukadar basit işte bozkurt en net cevapı sen verdin kısacası şunu sordum uşak çalmak hangi tuşlara nasıl koma verilir tek başına olmuyor eğitim almak şart orgu parçalıycm valla nette yok cep telefonundan giriyorum

Çok olmazsam bişey daha sormak istiyorum halay misket çiftetellide nasıl oluyo değişiyormu

Hayır.LA karar sesinden çaldığın sürece bu koma ayarlarını kullanman gerekli.Yani senin komaların bunlar.Parçada koma yoksa(olmadığını komalı şekilde çaldığında ton uymayınca anlarsın) tuşlara basıp kaldır okadar.:)

10 yıla yakın oldu senelerce altyapı demo dinledim telefonum bile demo dolu nerdn bile bilirdimki bukada zor olduğunu

kardeşim aslında o kadar da zor deil zamanla öğrenirsin herşeyi :)