• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

KPSS'ye girecekler! Bu belki de son şansınız.

Müziksiz Asla

Gold
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Pa600Qt
KPSS için yeni sistemde her kurum kendi sınavını yapacak diye düşünülüyor. Bu durumda torpil oranı %100'e çıkacak demektir. Aradan sıyrılıp memur olma şansı minimuma inecek gibi gözüküyor.

Forumumuzda sınavlara hazırlanan veya bu konuda fikri olan varsa paylaşabilirler.

Cevap: KPSS'ye girecekler! Bu belki de son şansınız.

haktan, hukuktan ve adaletten uzak bir milletiz..........

Orgumu sattim guvercinlerimi sattim herseyden vazgectim bir yildir ders calisiyorum gozumun derecesi ilerledi ders calismaktan bu emekler bosa olmamali.. ben sanmiyorum bu sistemin isleyecegini tepkiler cok buyuk olur umarim bu arada bizi de denek olarak kullanmazlar

Ne büyük şeylerin tepkisi eridi gitti. Birlik olup bu sistemlerin hepimizi ilgilendirdigini anlamadığımız müddetçe, bundan daha kötülerininde gerçekleşmesi kaçınılmaz.

Benimde önce önemsiz bir sağlık problemi ardından iş problemleri üstüste geldi. 1.5 ay var sınava. Acaba diyorum gerekirse 10 günlük klavyemi satıp biraz ciddi mi asılsam şu sınavlara.

Klavyeyi satmak cozum olmuyo usta ders calisirken bi elinle org calmaya calisyon siraya vurmaya basliyon parmaklarin su topluyo zamanla :)) eger benim gibiysen.. Zaten fazla biseyde kalmadi bu saatten sonra bol bol deneme cozmeni oneririm

Memlekette meşhur bir kadın adalete gitmek yerine Başbakan'dan adalet diliyorsa zaten orada eşitlik bitmiştir.Bu şahsı tanırsınız.Can Tanrıyar'ın eski eşi olan hanım.

Memlekette meşhur bir kadın adalete gitmek yerine Başbakan'dan adalet diliyorsa zaten orada eşitlik bitmiştir.Bu şahsı tanırsınız.Can Tanrıyar'ın eski eşi olan hanım.

Haklısınız. Peki sadece o kadın mı? Herkes ve herşeyde. Yani bir sistem bir mekanizma yok ne yazık ki hiçbir kurumda. Bir kulüp sahada bulunan şamp. kupasını almak için dahi başbakanı aramak zorunda kaldı. Belki insanlar böyle olmasını sağladı belki insanları buna mecbur ettiler. Ama düzen bu oldu ne yazık ki...

Memurluk sınavında torpil şart değil atama için torpil şart en yakın arkadaşım 1sene önce memur oldu puanı düşük olduğu halde memur oldu forumda yazmıyorum ama memur olmadan önce ciddi bişekilde soruşrturuyorlar sizi kendim 5yıl sitede güvenlik olarak çalıştım çok şeye şahit oldum, akşam vakti sivil memur gelir xxx adlı şahıs nasıl biridir ne yer ne içer ilk güvenliğe sorar daha sonra oturduğunuz apartmandaki komşularınıza

Memurluk sınavında torpil şart değil atama için torpil şart en yakın arkadaşım 1sene önce memur oldu puanı düşük olduğu halde memur oldu forumda yazmıyorum ama memur olmadan önce ciddi bişekilde soruşrturuyorlar sizi kendim 5yıl sitede güvenlik olarak çalıştım çok şeye şahit oldum, akşam vakti sivil memur gelir xxx adlı şahıs nasıl biridir ne yer ne içer ilk güvenliğe sorar daha sonra oturduğunuz apartmandaki komşularınıza

Ali işte şimdi sınav içinde torpil şart hale geliyor çünkü KPSS'yi kaldırıp her kurum kendi sınavını yapsın diyorlar. :)

ksü de orman mühendisliği okuyorum bu kpss olayını duyurdular tepki ölçüyor gibiler. torpilin olacağı bariz belli bir de mülakat varmış tanıdık varsa zaten mülakatıda geçersin devlet dairesinde çalışanların kaçı aldığı parayı hakkediyor ya da kaç kişi hakettiği parayı alabiliyor tartışılır (?)

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 17 68.0%
  • Kararsızım

Oy: 7 28.0%
  • Hayır

Oy: 1 4.0%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

İyiki Doğdunuz :)

Geri