• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

ktron sx3000 fiyat düştü..

hayırlı satışlar kardeşim.. buradan sevgili admine sesleniyorum burası şişhane yada, tünel deil. traudya nickli arkadaşımızın tavırları hiç hoş deil benim kanaatime göre. 800 euro veriim.. Bune yaa burası paylaşımın olduğu arkadaşlıkların kurulduğu zarar etmeden takasların yapıldığı ve satışların olduğu bir site olduğunu düşünüyorum ve KINIYORUM.

800 euroya xd9' umu verebilirim...

yok mu 1000 euroya va76 satan....

hayırlı satışlar kardeşim.. buradan sevgili admine sesleniyorum burası şişhane yada, tünel deil. traudya nickli arkadaşımızın tavırları hiç hoş deil benim kanaatime göre. 800 euro veriim.. Bune yaa burası paylaşımın olduğu arkadaşlıkların kurulduğu zarar etmeden takasların yapıldığı ve satışların olduğu bir site olduğunu düşünüyorum ve KINIYORUM.

aynen hocam...benim 750tl istediğim roland exr40'a da 500tl teklif etti...saygısızlık......

arkadaşlar istediğiniz fiattan aşağı fiat verilmemesi için son fiattır yazarsınız olur biter.yıllardır zevk için netten alet alır satarım.verilen fiatın yarısına alet aldığım çok oldu.ama son fiat yazana işime gelmiyorsa teklif hiçbirzaman teklif vermedim.piyasa malum.adamda elindeki parayı söylemiş.işine gelmiyorsa nazikçe teşekkür edip reddedersin. bukadar bu konuyu abartmayın.pazarlığa açık fiat koyarsanız hertürlü verilen fiata saygı göstermeniz gerekir.pazarlık yoktur,son fiattır,veya çok az pazarlık vardır gibi ibare koyarsanız herşey yolunda gider.saygılar.....

Bir mala düşükte olsa fiyat verilmesi iyidir. Talep olduğunu gösterir.... Hiç kimse aramasa daha kötü.