• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Kübra Müzik Gaziantep Roland G600 Ritimleri

Fatalc0deR

Paylaşımcı
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Web sitesi
www.sametdeniz.com.tr
Enst.
Roland G600 - KORG Pa3XLe - Cubase
Merhabalar,

Roland G600 severlerin hoşuna gideceği güzel ritimler paylaşıyorum...

Ekli dosyalar

• Kübra Müzik Gaziantep_Roland_G600.rar
    252.8 KB · Görülen: 291
Son düzenleme:
Cevap: Kübra Müzik Gaziantep Roland G600 Ritimleri

yeni ritimlere benziyor.proğramla bir dinliyeyim bakalım.teşekkürler....

piyasada G-600 pek kalmadı ama kullanan arkadasların işine yarayacaktır..paylaşım için tşk..ler

ritimleri dinledim.net ve temiz ritimler çoğunlukta.ataklar genelde uygun yapılmış.malum eski ritimlerde ataklar genellikle uygun değildir.halit hocanın,cino nun,cms nin ritimlerini tercih ediyorum ben genellikle g-600 için.bu orgu kullanmamın en büyük sebebi seslerinde hüzün ve duygunun yoğun olması veya bana öyle gelmesi.8 ritim olması tek olumsuz yanı ama her güzelin bir kusuru olur o kadar.yaşlı olduğundan düğmelerine biraz dikkatli dokunmak gerekir.neticede benim gibi piyano ses ağırlığı kullanan ev kullanıcıları için bence fiat/performans olarak yeter de artar bile.......

ritimleri dinledim.net ve temiz ritimler çoğunlukta.ataklar genelde uygun yapılmış.malum eski ritimlerde ataklar genellikle uygun değildir.halit hocanın,cino nun,cms nin ritimlerini tercih ediyorum ben genellikle g-600 için.bu orgu kullanmamın en büyük sebebi seslerinde hüzün ve duygunun yoğun olması veya bana öyle gelmesi.8 ritim olması tek olumsuz yanı ama her güzelin bir kusuru olur o kadar.yaşlı olduğundan düğmelerine biraz dikkatli dokunmak gerekir.neticede benim gibi piyano ses ağırlığı kullanan ev kullanıcıları için bence fiat/performans olarak yeter de artar bile.......

Akor hocam bu cihaz sırf arabesk için yapılmış sanki sesler ve ritimler insanın içine işliyor

efsane g-600

aynen öyle fatalcoder üstad.bu benim 5 veya 6. roland g-600 üm.artık son olacak inşallah.diğerlerinde ağır arıza olmasa zaten satmazdım.bence de g-600 arabesk için yaratılmış bir alet.pa80 ve ayarında pekçok org kullandım ama g-600 tadını bulamadım.prof olarak ilgilensem tabiki pa800 ve üzeri org kullanırdım.ama hobi olarak kullandığımdan dertlendiğim zaman sesi beni tedavi ediyor resmen.dikkat edin mesela korg veya diğeri aletler uzun süre dinleyemezsiniz,ancak roland lar dağ bayır kuşu gibi sesi insanı hiç rahatsız etmez.

aynen öyle fatalcoder üstad.bu benim 5 veya 6. roland g-600 üm.artık son olacak inşallah.diğerlerinde ağır arıza olmasa zaten satmazdım.bence de g-600 arabesk için yaratılmış bir alet.pa80 ve ayarında pekçok org kullandım ama g-600 tadını bulamadım.prof olarak ilgilensem tabiki pa800 ve üzeri org kullanırdım.ama hobi olarak kullandığımdan dertlendiğim zaman sesi beni tedavi ediyor resmen.dikkat edin mesela korg veya diğeri aletler uzun süre dinleyemezsiniz,ancak roland lar dağ bayır kuşu gibi sesi insanı hiç rahatsız etmez.

Aynen hocam ciddi bir sesi var g600'ün adeta enstrümanların orjinal sesleri bu alette toplanmış. benimde 3. sü oluyor şuan bir sıkıntısı yok ama inşallah sonuncu olur benimde hocam ;)

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 16 69.6%
  • Kararsızım

Oy: 7 30.4%
  • Hayır

Oy: 0 0.0%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

İyiki Doğdunuz :)

Geri