• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Kulaklık(headphone) Seçimi, Yardım Lütfen...

twona77

Genel Moderator
Moderator
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Yamaha S970 + Yamaha A2000+Emo
mütEvazı home stüdyom için bu gün kulaklık ve mixer aldım fakat kulaklık tek kelime ile hayal kırıklığıydı:( mixer behringer xenyx 802 kulaklık ise behringer hps5000. mixer gayet başarılı fakat kulaklık berbat ötesi. bilgisayarda film seyretmek ve müzik dinlemek için kullandığım philips shp 1900 bile daha iyi bir sese sahip. hps5000 de volumü biraz açtığımda hemen peak yapıyor ve kafamda çok rahatsız duruyor, siz siz olun behringer kulaklık almayın derim.

şu an akg nın işimi görecek orta fiyatlı bir kaç kulaklığına bakıyorum. ürünü aldığım yer behringeri geri almayayı kabul etti ve akg alıcam. aklımda olan modellerden hangisini alacağıma karar veremedim fikirlerinizi paylaşırsanız çok mutlu olurum, ayrıca başka kulaklık önerileriniz varsa seve seve değerlendiririm...

1. AKG K 99
2. AKG K 530
3. AKG K 514
4. AKG K 512

AKG 530 tavsiye ederim hocam.
Behringer için şaşırdım cidden,hpm1000 kullanıyorum gayet tatminkar.hayret...

AKG 530 tavsiye ederim hocam.
Behringer için şaşırdım cidden,hpm1000 kullanıyorum gayet tatminkar.hayret...

bahadır kardeşim, sanki akg k 5 ile başlayan kulaklıklar pc için tsarlanmış ama akg k 99 sanki sütüdyo kulaklığı gibi diye düşündüm yanılıyormuyum?

bahadır kardeşim, sanki akg k 5 ile başlayan kulaklıklar pc için tsarlanmış ama akg k 99 sanki sütüdyo kulaklığı gibi diye düşündüm yanılıyormuyum?

pek öyle diyemeyiz hocam.bu arada ben 99 yazacaktım 530 nereden çıktı yahu?:confused::)

paraya kıyıp akg k 271 aldım en azından bir kaç sene idare eder beni:)

Hayirli ugurlu olsun gule gule kullan kardesim

Bende bakiyorum banada lazim akg k 271 baktimda 160 euro biraz bana tuzlu geldi.

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 16 66.7%
  • Kararsızım

Oy: 7 29.2%
  • Hayır

Oy: 1 4.2%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

Geri