• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

kulaklıktaki ses kalitesini hangi tesisatla/sistemle elde ederim?

orgcu_0060

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
KORG PA3X KULLANIYORUM
:confused:selam arkadaşlar, bnde pa 3x org war.. kulaklığım Philips SHP-2000 Kulaküstü Kulaklık..cihaz olarakda epsilon atack1 amfi ile trommba 350 watt hoparlör war..ancak kulaklıkla çalıştığım zamn sesler çok daha tatlı we güzel kusursuz geliyor.. bu nasıl oluyor?amfi we hoparlör kullandığım zaman sesler bu kadar güzel tatlı gelmiyor. ben aynı bu kulaklıktaki gbi sesleri tok net we kusursuz dolu dolu dinlemek için hangi tesisatı nasıl kullanmalıyım? tawsiyeleriniz yol gösterici olcaktır..teşekkürler...

Cevap: kulaklıktaki ses kalitesini hangi tesisatla/sistemle elde ederim?

Elindeki tesisatla istediğin sesi alamaman normal.Tesisat bütçeyle ilgili, ne kadar bütçe ayırabilirsin tesisata?Ona göre öneri yapabilirim, tabi diğer arkadaşlarda.

Cevap: kulaklıktaki ses kalitesini hangi tesisatla/sistemle elde ederim?

valla hocam 40 tl olan bir kulakıktan çıkıtğı kadar temiz net tatlı bir ses istiyorum..çok yüksek bir ses değil tatlı dolgun güzel ss elde etsem yeterli..ilginiz için çok teşeküür ederm sayın hocam..(bütçe 1100 tl falan)