• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

kullandığınız kolonların markası ve modelleri

pymmemo

paylaşımcı üye
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
pa3x & pa800
kıymetli hocalarım bu konuyu açma isteğinde bulundum zira bende dahil sezona yeni kabin alacak arkadaşlarımız ve abilerimiz var hem bilgi edinmiş oluruz hem de piyasada satılan markaları ve modellerini öğrenmiş oluruz.lütfen kullanmakta olduğunuz kolonların markaları modelleri çıkış güçleri ve memnuniyet derecenizi belirtirseniz sizlere minnettar kalırım,şimdiden teşekkürler...

Servo Twister, 152DK kolon *2, SR122H*2, Servo Fantasy (yedek)...Aldığımız sonuç hiç fena değil.Başka markaya çok para vermeye gerek duymadım.Yerli malı, yurdun malı... ;)

bilgilendirmeniz için teşekkürler hocam...

tutulmayan bi konu oldu herhalde,güncel...

Eminance kappa 38 cm kolan elektrocord 2* 500 amfi...

koray hocam teşekkürler...

SP - 168 diye yazıyo ama üstünde marka falan yok
bilgisayarı ilkaldığımda vermişlerdi.

slm Mehmet kardeşim, ben de bu yaz kolon alacağım; kararım kesindir, servo sv 152 dk, az paraya çok kalite, gönül ister dynacord olsun ama, o kadar para bağlamaya gerek yok derim.

yusuf hocam şimdiden hayırlı olsun,ama jbl veya peavey lere bi bakın derim.ben 2 tane yeni jbl kule aldım,gayet güçlü ve güzel bir soundu var,jrx 115 diye 2 yollu 250\1000 watt kolonlarıda var internettten bi inceleyin

yusuf hocam şimdiden hayırlı olsun,ama jbl veya peavey lere bi bakın derim.ben 2 tane yeni jbl kule aldım,gayet güçlü ve güzel bir soundu var,jrx 115 diye 2 yollu 250\1000 watt kolonlarıda var internettten bi inceleyin

Kuleleri taşıması ve muhafaza etmesi zor geliyor be üstadım.Yorum yazan bir arkadaş 152DK'yi beğenmiş.Tınıları gerçekten iyi.Gidip de yüksek fiyattan cihaz almak yerine bu kolonlarla gümbür gümbür düğün yapmak bana daha akıllıca geliyor.