• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Laptop mikser arası kablo

klavyeci07

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Korg PA600
Laptopla mikser arasında kullanabileceğim kabloyu nerden bulurum...İnternet üzerinden satın almak istiyorum...Elektronikçilere yaptırdım ama çok sağlam yapamadılar..Hazır olarak var mıdır...Bir ucu çivi(miksere giden kısım) diğer ucu laptobun kulaklık girişine takacağım...(3.5 mm) sanırım...

Cevap: Laptop mikser arası kablo

normal kaliteli audio kablosu al.realde olabilir. ayrıca elektronik parça satanlarda audio yu mono çivi jaka çeviren adaptör al 2 adet kaliteli ses alırsın ben öyle yaptım..

hosa marka stereo kablo al.Bu kablolar bunun için internete var incele çünkü her kablo olmuyor.Fazla ara kabo ile bırleştırme yapma cıkan sesi mıx. az verir...........

Teşekkürler arkadaşlar...

bnce hocam ses kablosu al 2 ucu tos gırıs kırmızı beyaz dıger ucu 3,5 mm kulaklık gırısı daha temız ses verıyor mıkserın tos gırıs yerıne takıp laptopbu ordan kullan ses kalıtelı jack da ses bozuluyor

bnce hocam ses kablosu al 2 ucu tos gırıs kırmızı beyaz dıger ucu 3,5 mm kulaklık gırısı daha temız ses verıyor mıkserın tos gırıs yerıne takıp laptopbu ordan kullan ses kalıtelı jack da ses bozuluyor

Teşekkürler kardeşim....

ne demek abi rıca ederım. jack la tok vermıyor sesı o kablo ısını gorur ucuna bıde jack cevırıcı al abı 2 3 tl ye gerekınce onu takıp lıne tipi jack olarak da kulanırsn

ne demek abi rıca ederım. jack la tok vermıyor sesı o kablo ısını gorur ucuna bıde jack cevırıcı al abı 2 3 tl ye gerekınce onu takıp lıne tipi jack olarak da kulanırsn

Sağol kardeşim.Tekrar teşekkürler....