• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Lesli + Oktav

easlan16

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Bağlama
Arkadaslar bağlama için lesli ve oktav alıcam ama hıcbı bılgım yok ayrı ayrı daha paha olur dıye dusunuyorum 2 sı bı arada olan uygun ve guzel tonlara sahıp bı urun varmı

Cevap: Lesli + Oktav

arkadaşım lesliyi bilmem ama oktavın( BOSS )markası tutuluyor hoşçakal

Lesli yide Oktav ında BOSS markalısını öneririm ama her ikisinin PH2 ve OC2 olanlarını öneririm sonunda 3 rakamı olanlar hiç tutulmadı. diğerlerinin de artık imalatı yoktur eleden 2. el temizini bulursan al derim. Saygılarımla,

arkadaslar dedıgınız gıbı sfırı yok bulamadım 2. elde de 200 den 300 e kadar ıstıyolar yanı 2 sını bırden 500-600 lıra para verıcem 2. eline ben bunlara esdeger elektro baglamada calabılecegım bısey arıyorum 2 sı bı arada olan varsa bılgılendırırmısınız.

arkadasim octave de boss oc-2 al leslide ise ph3 al derim her ikisini kullandim bunlarin ustude yok oc-3 alma derim tutulmadi leslide ise ph-2 alma ph-3 al derim

arkadaslar dedıgınız gıbı sfırı yok bulamadım 2. elde de 200 den 300 e kadar ıstıyolar yanı 2 sını bırden 500-600 lıra para verıcem 2. eline ben bunlara esdeger elektro baglamada calabılecegım bısey arıyorum 2 sı bı arada olan varsa bılgılendırırmısınız.

hocam ikisi bir arada olmaz oktav başka lesli başka kullanım amacı taşır.. yani ikisini alsanda aynı anda kullanman imkansız. bulunduğun yörede hangisi çok kullanılıyorsa önce onu almanı tavsiye ederim.. oktav yada lesli... sonra diğerini alırsın.. misal ankaralı namık oktav kullanıyor.. ama ankaralı turgut genelde lesli kullanıyor tarz meselesi bu. ikisi bir arada kullanılmaz cihazı yorar ve ses alamazsın çaldığını anlayamazsın... kolay gelsin..

Lesli PH-3 ben kullandım biri entegresi yandı 2. bir tane almak zorunda kaldım vallahi. Bu nedenle ben sonunda 3 rakkamı olan hiç bir BOSS ürününü önermiyorum. Bendeki entegresi yanığı da ben tamir ettiririm diyeniniz varsa 50 TL ye veririm çok temizdir çalışır gözüküyor fakat dediğim gibi entegre problemi nedeniyle aşırı ısınıp işlem yapmıyor. Saygılarımla,

2sini bi arada istiyosan gitar prosesoru öneririm. gitar pedelı yani. ordan hem oktav hmde lesli verebilirsin. ama unutmaki 2 ayrı manuel pedal kadar iyi olamaz..

Arkadaslar hem lesli hem oktav ikiside ayrı kutuda 200 tl 554 475 09 58