• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Love Or Hate/DreamSongs

DreamSongs

**Müzik**
Yönetici
Administrator
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Yamaha,Roland,Epiphone Gitar
Deneysel bir çalışma ile karşınızdayım arkadaşlar.Deneysel dediysem müziğe yeni bir yorum getirmek değil kendi kapasitem ölçüsünde deneysel bir yorum demek istedim:D..

Trilogy
Halion
SuperWave-Professional
Sample Tank
EzDrummer
Ve canlı gitarlar...

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: Love Or Hate/DreamSongs

gözlerimi kapattım dinledim..harika bir yorum tek kelime ile süper.olay bitmiş artık.deney sonuç vermiş DreamSongs.alkışşş.:)

Gecenin bu saati hazır uykuda kaçmışken çok güzel geldi. Ellerine emeklerine sağlık abi. Kusursuz bir çalışma. Keyifle tekrar tekrar dinliyorum. Selamlar.

Merhaba.

Dostum neler yapmışsın sen öyle :D çok beğendim , çok güzel,zengin altyapılı bir çalışma olmuş.Epeyce bir emek sarfetmişe benziyorsun ama değmiş ; harika olmuş.Sen böyle deneysel takılmaya devam et bence :eek:

Bu şarkıyı hiç duymamıştım.Ama , bana "Spice Girls"ün "Viva forever"ini anımsattı nedense...

Ellerine sağlık valla ; selâmlar...

Teşekkürler arkadaşlar yorumlar için...

Merhaba.

Dostum neler yapmışsın sen öyle :D çok beğendim , çok güzel,zengin altyapılı bir çalışma olmuş.Epeyce bir emek sarfetmişe benziyorsun ama değmiş ; harika olmuş.Sen böyle deneysel takılmaya devam et bence :eek:

Bu şarkıyı hiç duymamıştım.Ama , bana "Spice Girls"ün "Viva forever"ini anımsattı nedense...

Ellerine sağlık valla ; selâmlar...

Dostum o dediğin parçayı hiç dinlemedim ve bu parça bana ait :)

Parçayı dinledim bazı yerleri benziyor dava açsam mı acaba baharat kızlara :D

Şaka bir yana cidden dinlememiştim bu parçayı...

dostum harika olmuş ozellikle piano tonalrına bayıldım tebriklerr

Harika olmuş sevgili dostum. Büyük bir zevkle dinledim. Ruhuna sağlık. Bence belgesel müziği olarak bunu hemen TV kanallarından birine sat. Tabi önce patentini al. Sevgiyle kal.