• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Lütfen acil yardım edin...

Cevap: Lütfen acil yardım edin...

Öncelikle herkese selamlar,

Daha önceleri arrenger olarak korg pa-80 ve yamaha a1000 kullandım. Şimdi ise yılbaşı programı ile başlayıp devam edecek bir iş nedeniyle yeni bir alete ihtiyacım var. Ayrıca yaz sezonunda düğünde çalıyorum. Düğün haricinde Türk ritim ve seslerine çok da fazla ihtiyacım olmuyor. Yeni bir alet arayışına girmişken gw8 ve bk-5 or'yi çalma fırsatı bulamasam da internetten elimden geldiğince inceledim. sizce ahngi cihaz bana daha uygundur. tabi bu konu hakkında fikir verirken maddiyatı da göz önünde bulundurarak görüş belirtirseniz çok sevinirim. En geç bir hafta içerisinde bu olayı çözmem lazım, acilen değerli görüşlerinizi bekliyorum.

Saygılar, ve teşekkürler.

proğram demek pratiklik demek o yüzden menüsü kolay ve hemen power dügmesine basar basmaz açılan bir org olacak size

sana pa 800'u tavsiye ederim yoksa 1x

Tum tavsiyede bulunan arkadaslara tesekkur ederim. 2 hafta once bk5-or aldim. Uzerinde calisiyorum, guzel bir hale gelecek sanirim