• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

lütfen bakın

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

muratfor

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Enst.
Yok
Arkadaşlar ben bir türlü karar veremedim şu an erol olay kartı kullanıyorum ama memnun değilim değiştireceğim başka kart kullanmadım şimdiye kadar deneme imkanımda yok bana vahdeleri ve çiftetellileri sağlam olan bi kart tavsiye edin lütfen. Ben türker multi kart ve mr3 plus arasında kaldım bu kartları kullananların tavsiyelerini bekliyorum lütfen yardım...

Cevap: lütfen bakın

hocam çok kart kullandım pa 80 varken,benim en çok hoşuma giden ilko levo oldu,

diğer kartları yapan arkadaşlara saygısızlık olmasın tabi onlarda güzel ama ben ilko levoyu daha çok beğendim

çiftetellileri vahdeleri ankara tarzı 2 4 9 8 likleri falan çok canlı istersen bi dene derim

ilko levonun az önce bir setini indirdim sette 1 tane bile vahde yoktu.

ilko levonun az önce bir setini indirdim sette 1 tane bile vahde yoktu.

hocam indirdiğiniz sette vahde olmayabilir,bir sette vahde yok diye hepsindede vahde yok demek yanlış olur,setleri deneye deneye kendinize göre olanı seçmeye çalışın,benim sette çok güzel vahdeler vardı,

benim bi abimde pa 80 var profesyonel olarak düğünlere ve organızyonlara cıkıyor cevo set in vurguları cok güzel ciftetelli roman gayet iyi

ben hala mr3 ve türker multikart arasındayım. kullananlar varsa bilgi verebilirmisiniz lütfen.

düğün için ugo card,proğram için ufoextreme card.

konu kapandı

Moderatör tarafında düzenlendi:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...