• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Lütfen bi yardım edin...

• Konbuyu başlatan FATSİ
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 8
  • Görülen : 2K

FATSİ

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
PA 80
ARKADAŞLAR BEN YENİ ORG A BAŞLADIM YAMAHA--A300 VAR FERHAT GÖÇER DEN CENNET İ ÇALIYORUM FAKAT HANGI ENDRUSTMANLA ÇALICAM BILMIYORUM TAM OLARAK YARIM EDERSENIZ SEVINRIM...??:confused::confused:

Cevap: Lütfen bi yardım edin...

gtar ile çalmayı dene

Parçanın orijinalini müzik çalardan çal. Buarada sende klavyen ile eşlik et. Yeni başladığın için hem parçayı tam çalarsın, hemde kendini geliştirirsin. Hoşunada hangi ses tonu giderse onu kullan. Orijinalinde klasik gitar kullanılıyor....
Hadi kolay gele..

çok tşk ederm ....:) yararlı bı forum

bir parçayı çalacağın zaman hangi seslerden evel parçayı kafana al sonrası senin müzikaliten

Kardeşim önceliğin ses olmasın.Sonuçta sen parçanın içine girdiğinde ıslıkla da çalsan o senin için güzel olacaktır.Amacın öncelikle şarkının orjinali ile çalmak olsun sonra neyle istersen onla çal.İlk olarak tek sesli piyano,gitar vb. çalgıları kullan.Kolay gelsin. ;)

Bide bişi daha sorucam çiftetelli nota ile çalınırmı??

A 300 tr bu hobiye yeni başlayanlar için süper bir yol göstericidir.. bende ilk coşkun sabahtan hatıram olsunu çalmıştım..

kardeş yaylı kullanırsan parçaları daha rahat çözebilirsin..

gitar sesiyle çok sonraları denersen daha iyi olur..

çiftetelli notayla çalınır tabi ki de o macunları yazabilecek notist warsa yazsın çalarız :)))