• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Lütfen bu kitapları okuyun...

• Konbuyu başlatan Ruhi
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 10
  • Görülen : 2K

Ruhi

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Enst.
YAMAHA OR700 TR V2 - YAMAHA DSR 200

Sevgili dostlar bu konuyu yazarken farkettim ki, kitaplarla ve Edebiyatla ilgili bir bölüm yok. Bu büyük eksiklik. Neyse gelelim asıl konuya...

'Dost kazanma sanatı' ve 'Toplum önünde konuşabilme ve söz söyleme sanatı' DALE CARNEGIE

Sevgili dostlar herkesin bu kitapları okumasını tavsiye ediyorum. İşi direkt insanlarla olan herkesin bu kitapları okuması gerekir. Özellikle gençlerin bir an önce okumaları gerek. Çünkü içinde iletişim konusunda çıkarılabilecek çok büyük dersler var. Ayrıca okurken mutlaka yanınızda bir kağıt kalem bulundurun ve not alın. Bir de önemli yerleri belirtmek için, fosforlu kaleminiz olursa çok iyi olur. Bunu lütfen ukelalık olarak görmeyin. Sevgiyle kalın.

Sevgili dostlar herkesin bu kitapları okumasını tavsiye ediyorum. İşi direkt insanlarla olan herkesin bu kitapları okuması gerekir. Özellikle gençlerin bir an önce okumaları gerek. Çünkü içinde iletişim konusunda çıkarılabilecek çok büyük dersler var. Ayrıca okurken mutlaka yanınızda bir kağıt kalem bulundurun ve not alın. Bir de önemli yerleri belirtmek için, fosforlu kaleminiz olursa çok iyi olur. Bunu lütfen ukelalık olarak görmeyin. Sevgiyle kalın.
paylasim icin tesekkurler.

Teşekkürler hocam.
Bende nacizane bir kitap tavsiye edeyim.
"Tavuk suyuna çorba".
Bu kitapta iş yaşamıyla ilgili yaşanmış gercek hikayeler var. Bazıları ibret verici nitelikte.
Oyle sürükleyici konular varki asla sıkılmayacaksınız. Hayatla ilgili cok ama cok dersler var.
Ümit ediyorum ki herkes kendine bir pay cıkaracaktır.
İnsanların sıfırdan nasıl en üst mertebeye ulaştıkları, onları hayata baglayan hic bir bag kalmazken nasıl etrafındakilere dahi hayat verebilecek hale geldikleri vb. örnekler mevcut.

Yorumun için teşekkürler. Evet, biliyorum. Bu tür kitaplara biraz merakım olduğu için, olabildiğince okudum. Başka kitaplar da var ama şimdilik ben bunları önerdim.

çok güzel bir konuya değinmişsiniz Ruhi.herkesin okuması gerek ben hemen okuyacağım.
çok teşekkürler.iyi çalışmalar..

Çok yararlı olur edebiyatla ilgili konuları da paylaşalım ihmal etmeyelim..Teşekkürler Ruhi abi..

Yorumun için teşekkürler. Evet, biliyorum. Bu tür kitaplara biraz merakım olduğu için, olabildiğince okudum. Başka kitaplar da var ama şimdilik ben bunları önerdim.

Abi ben sana onermedim yaw :D genel konustum
yanlışlık oldu.

Genel olduğunu biliyorum zaten sevgili arkadaşım ben zaten okumuştum ama banada önerebilirsin. Ne var bunda. Bence herkes herkese kitap önermeli. Sağlıcakla kal.

bn de yarın alıorm bu kitapları