• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

lütfen pa 800 de yardımınız esirgemeyin!

• Konbuyu başlatan casty
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 2
  • Görülen : 1K

casty

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
korg pa 800
sevgili arkadaşlar ben bir konuda sizlerden yardımlarınızı bekliyorum oda ESKİ SETİMDEN PAD ALMA olayı bunu inanın kac kez denediysemde olmadı yapamadım ya eksik anlatımdan kaynaklanan yada benden kaynaklanan bir sey son bır kez daha bu konuyu açma gereği duydum evet yazması bıraz zor dur ama eğer video olarak yayınlayan arkadaşlar varsa inanın cok ama cok sevinirim yazmak isteyen arkadaşlarda sırasıyla anlatırsada ayrıca minnettar olurum 5 aydır bu konu için uğraşıyorum orgu alalı 8 ay oldu ama bu konuda net ve ayrıntılı bir anlatıma rastlamadım ESKİ SETİMDE İNSAN SESİNİ ALMAK İSTİYORUM YENİ SETİME şimdiden yardımlarınız için teşekkürü bir borç bilir sevgilerimi ve saygılarımı sunarım NOT:durum kit yüklemeden cunku 64 ramım var

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: lütfen pa 800 de yardımınız esirgemeyin!

konu günceldir kimse yardım etmiycekmi :(

Cevap: lütfen pa 800 de yardımınız esirgemeyin!

sound/rec de iken ram i tarayıp o sesi bulacaksın üst köşe menüden export seçeneği ile flash diske atacaksın.

sonra kendi setini yükleyip bu export ettiğin sesi import yapacaksın ve ses ram e yüklenecek..

şimdide bu ram e yüklenen sesi drum kitler içinde varsa SFX kit e yoksa ona benzer fx seslerin olduğu bir drum kit e ekleyeceksin.

bunu nasıl yaparız dersen

sound modunda sfx seslerin olduğu kit i seçip

(aslında tüm kitlere eklenebilir ama fx seslerin bir yerde olması daha düzenli olduğu için tercih edilir )

kit de oktav tuşuna basarak tiz tarafta genelde ses olmayan boş tuşlar vardır .

onların birine dokun her dokunduğun tuşun ramdeki adı ekranda görünür sen boş tuşa basınca görünmez .

ne yapacağız ramden import ettiğimiz mersela (koçlarrr )sesini seçip bu kit e bağlamış olacağız. zaten kitlerde bu şekilde diziliyor.

sonra köşe menüden write yapıyoruz. iş burada bitiyor ses kit e eklenmiş oluyor.. BEN YAPAMADIĞIM YER SESİ FLASH DİSKE ATTIM EXPORT YAPARAK FAKAT SONRA SETİMİ YÜKLEDİM IMPORT YAPACAM AMA ORGDA GÖZÜKMÜYOR PCDE GÖZÜKÜYOR NASIL INPORT YAPACAM ANLATILDIĞI GİBİİ BURADA

Moderatör tarafında düzenlendi: