• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

lütfen yardım acil

• Konbuyu başlatan volki
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 5
  • Görülen : 2K

volki

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
pa800
arkadaşlar pa800 aldım yeni daha önce pa1x im vardı pa1x de düzenlediğim set pa800 e yüklemek istiyorum nasıl yapmalıyım seti açıp saund style performance bu gibi dosyaları tek tek yüklemem mi gerekli global hariç her dosyayı yüklersen oluyormu ??:confused:

Cevap: lütfen yardım acil

2 senedir pa800 set yükleyip siliyorum. globalleri ile birlikte yüklüyorum sorun yaşamadım..

setisimi.set olarak usbnizden yükleme yapabilirsiniz. ama öncesinde sound girerek REC basaraak üst menüdeki sekmeden delete all samples-multi samples seçeneği ile ramınızı boşaltınız.

çok teşekkürler saolun :D

hayırlı olsun hocam,,allah bızede nasip etsın :D

Global dosyasını biz PA-80 setlerinde yüklemeyin deriz PA-800 de sıkıntı yaratacağını sanmam. Yeni ekmek teknen hayırlı olsun Allah bol kazançlar nasip etsin Güle güle kullan Saygılarımla,

Allah razi olsun adminim sikintim aslinda şuydu bi sürü set var elimde 800e göre fakat yüklediğim setlerin hepsi ayarsiz tesisati yaktiricak şekilde ..ritimlerin bazisi yüksek ve çok tiz geliyo bazilarida çok düsük db de dolayisiyla sorun olucakti benim için tekrar teşekkür ediyorum iyi çalişmalar .