• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Lütfen yardım pa 800 sorunu

murti42

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
KORG PA 600QT
abiler pa 800 orgu 2 nci el aldım 1 yıl garantisi devam ediyor. orgu açtığımda ekranda dsg format usb enabled diye hata veriyor ve org açılmıyor. acaba hata nereden kaynaklanıyor? ne yapmam gerekir? lütfen bilen yardım edebilirmi?

Cevap: Lütfen yardım pa 800 sorunu

abiler pa 800 orgu 2 nci el aldım 1 yıl garantisi devam ediyor. orgu açtığımda ekranda dsg format usb enabled diye hata veriyor ve org açılmıyor. acaba hata nereden kaynaklanıyor? ne yapmam gerekir? lütfen bilen yardım edebilirmi?

hocam cihaza bi format atın düzelir belki,eğerki format atmayı bilmiyorsanız alltaki videoyu izleyin biliyorsanız sorun yok,
düzelmezse dtl elektronikle bi görüşün,ne de olsa garantisi var,

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=69302QjUx6k&feature=player_embedded]KorgTr.Net Mirobay Korg Pa800 Eğitim Cdsi Pa800/Pa2x o.s Yükleme - YouTube[/ame]

teşekkürler üstad. yüklü bir seti nasıl kaldırırız? format atmadan başka bir seti nasıl yükleriz yardımcı olurmusunuz?

teşekkürler üstad. yüklü bir seti nasıl kaldırırız? format atmadan başka bir seti nasıl yükleriz yardımcı olurmusunuz?

hocam bu linkte tüm ayrıntılarıyla var linki tıkla aradığın herşey var

bu arada sorununuzu hallettiniz mi hocam,org düzeldimi?

abicim şimdilik düzeldi. ama 1 haftadan beri 3-4 defa format attım sürekli bu sorunu yapiyor inşallah bir daha yapmaz. çok format atmakta iyi değil diyorlar. ayrıca ilginize çok teşekkür ederim.

dtl yi arayip bilgi edinseydin hem garantisi devam ediyormus daha...

abicim şimdilik düzeldi. ama 1 haftadan beri 3-4 defa format attım sürekli bu sorunu yapiyor inşallah bir daha yapmaz. çok format atmakta iyi değil diyorlar. ayrıca ilginize çok teşekkür ederim.

hocam seti değiştirin o zaman bazı setlerde pa1x den çevrilme setler var pa 800 ü acaib kasıyo,pa1x seti pa 800 de tam bir arıza sebebi,pa1x den alıntı hiçbir şey yüklemeyin pa 800e,elinizde başka set varsa birde değişik set deneyin bakalım bu seferde yaparsa dtl elektronik ile irtibata geçin,garantisi bitmeden orgun sorunu varsa yaptırın derim,

onun setle alakası yok alettnizde teknik problem var servise gönderin sezon basamadan yaptırın bizimde basımıza gelmişti

abicim aradım. istanbula gelmesi gerekiyor dedi, ben mardinde görev yapıyorum açıkçası kargoya vermek pek aklıma yatmadı. hayırlısı bakalım. ayrıca sizle tanışmak isterim. bu eğitim videolarında benim gördüğüm 7-8 konu var. başka göremedim. bana yardımcı olursanız sevinirim ilginize çok teşekkür ederim...

Moderatör tarafında düzenlendi: