• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Macit sana son uyarımdır

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

sistemnk2

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Enst.
Yok
macit efendi kardeşim,
artık şuraya yazmaktan vazgeç,terbiyesizliğini bize çamur olarak yansıtma.

öncelikle terbiyesizleşme diyorum.gerektiği zaman gerektiği gibi karşılanacağından hiç endişen olmasın.

şu yazdıklarına cevaplarımızı yazalımda belki rahatlarsın.

bahsettiğin x1 bana 3 defa gelmedi.
neden birşeyleri abartarak şişirerek anlatma ihtiyacı duyuyorsun.hiç bir tartışmanı adam gibi yapamazmısın sen.
size cihaz gönderdim problemli dediniz bende gönderin ücretsiz yapayım dedim ve 6 ay ısrarımla sonunda gönderdiniz yani bana sadece bir kez geldi.
şimdi yine kilitleniyor dediniz.bende hiçbir esnafın yapamayacağı bir şey yaptım ve size ana kart gönderiyorum dedim.hemde bunu dün telefonla konuşmadıkmı.bahsi geçen ana kart 400 lira civarındadır.
bana yazarken sözlerine dikkat et,kime ne yazdığını ne zaman anlayacaksın.beni nelerle tehdit etmeye çalışıyorsun.karşıma çıkacaksan inanki mutlu olurum.o zaman kim kimin yüzüne ne kadar şiddetle tükürür canlı görürüz.
kim kime ne kadar ağır konuşur aynen görürüz canım.

benim ketron konusunda ne kadar usta olduğumu sen bilmek istemesende bilenler biliyor.

ayrıca,neden sürekli olarak ben ve tünel müziği karşılaştırıp rekabet ortamı yaratmaya çalışıyorsun.tünel müzik ile aramızda bir rekabet söz konusu bile değildir.tünel müzik ile görüşmelerimiz saygı çerçevesinde devam etmektedir.ne bizim ne de tünel müziğin,birbirimiz arasında bir yarışı veya kavgası yoktur.bir cihazın tünel müziğe veya bana gelmesi,ne tünel müziği üzer ne de beni üzer.
biz bu konulara doymuşuz ve sizin senaryolarınızdaki gibi değil bu işler.

kargo parasına gelince,
cihazı sattığınız kişiye ptt kargo ile gönderirseniz ben karşılarım dedim.ama kendisi ısrarla mng kargo ile gönderdi ve yinede ben karşıladım yani 45 lira.
ben gönderirken ptt kargo ile gönderecektim yine ben karşılayacaktım ama yine ısrarla mng kargo istendi ise bunda benim ne suçum var.

şimdi söyle bakalım terbiyesiz macit.
hangi esnaf bu kadar yükü çeker.
canımı sıkma benim.

bu durumda kimin mağdur olduğunu anlayan anlamıştır.
anlayana son kez yazıyorum anlamayan olurda cevap yazan olursa yazmaya devam ederim.çünkü hesap veremeyeceğim hiç bir işim yoktur.

kaç kişi benden mağdur olmuşsa (ama senin gibi hikayeden değil)
hepsi beni arasın
yaşantım boyunca kimse benden zarar görmemiştir.
ancak
bana zararını hissettiğim anda gerekeni,yakışanı yapabilecek güçteyim emin olabilirsin.

macit efendi,beni bu tip konularla meşgul etme.
benden memnun değilsen alışveriş yapmazsın.adam gibi davran ve terbiyeli ol.
aksi takdirde terbiyemi zorluyorsun.saygı,sevgi sınırını aşıyorsun.

en son konuşmamızda buraya yazmıştın beni arama gerekeni yap demiştin.
inanki gerekeni yapsaydım şimdi mahkemelerle uğraşıyordun.
her neyse bunu dediğin halde yine beni arıyorsun.

bak yiğidim bak aslanım,benim karşıma çıkma gibi laflarla kendi kendine senaryolar yazma,varsa bana bir nefretin çık karşıma adam gibi ve göster kendini.buralara sen yazdıkça bende yazacağım bundan şüphen olmasın.

ben senin anlattığın gibi bir esnaf olmuş olsam.
400 tl ana kart+45 tl kargo parasını cebimden vermem terbiyesiz macit.

TEKDİR İLE USLANMAYANIN HAKKI KÖTEKTİR MACIT.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: Macit sana son uyarımdır

emrah diyo ben ödedim şimdide çıkmış pa80 imi istiyorum diyor ben çooook sinirlendim ama yeter bu org hala arızalı

beklerim sayın nk her yol paris

emrah diyo ben ödedim şimdide çıkmış pa80 imi istiyorum diyor ben çooook sinirlendim ama yeter bu org hala arızalı

45 tl yi ben ödedim
dönüşüde ben ödeyecektim kendisi mng kargo ile gönder ben ödeyeceğim dedi.
ve bana reset atma problemi için gönderdiniz şimdi org kilitleniyor diyorsunuz.

bana olan hakaretlerinden sonra bahsettiğin cihaz bundan sonra beni alakadar etmiyor.
git al o cihazı ne yaparsan yap!

önceki yazdığın hakaret dolu yazılarını nasıl telaşla sildiğini hatırlıyorsun değilmi.
şimdi bakalım bu hakaretlerinide silmene fırsatın ve geçerli sebebin olacakmı.
zaman gösterecek.

gelip yüzüme tükürecektiniz ya.
yarın seni veya sizi ofisimde göreceğim anladınmı beni.
bu işi bitireceğim ve daha sesin çıkmayacak,forum sitelerinde ciyaklamayacaksın
haksız yere hakaret edip,çamur atamayacaksın.
yarın geleceksin veya
bu hakaretlerine artık son vereceksin.
bekliyorum

Moderatör tarafında düzenlendi:

Kortanyus beyefendi beni ilgilendiremez ama bu konuyla ilgili diğer mesajlarınızıda okudum. Bende buranın sizin gibi normal bir üyesiyim. Ama lütfen usluplarınıza dikkat edin ve bir kişiyi yargılarıken karakterine hakaret etmeyin. sistemnk2 kardeşimiz bu konuda biraz daha haklı. Bir kişinin işçiliği hoşunuza gitmiyorsa cihazıınızı birdaha götürmezsiniz olur biter. Cihazımı 3 kere gönderdim diyosunuz. Madem olmadı neden hep aynı kişiye gönderdiniz. ama sistemnk2 kardeşimizin dediği gibi cihazı yalnızca bir kere gönderip bunları söylüyosanız büyük terbiyesizlik yapıyosunuz. Lütfen derdinizi forumda deil şikayet ettiğiniz kişiyle karşılıklı olarak hallediniz.

KortanyuS Ve Sistem Nk Bu Size Son Uyarımdır Tartışmalarınızı Ozelden Telden Nerden Yapacaksanız Yapın Kendinize Başka Ortam Ayarlayın Bir Daha Bu Muhabbeti Burda İstemiyoruz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...