• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

MacitVega Tyros Midileri

• Konbuyu başlatan ggss
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 12
  • Görülen : 3K
Cevap: MacitVega Tyros Midileri

frden slmlarvalla bahadir herkes biseyler paylasiyor yardimci oluyor herkesden allah razi olsun tabiki sendende ama demekki oyle gerekiyordu oyle yapdiniz kimse kimseden usdundegildir bu bi gercek herkes kapasitesince biseyler yapiyor ama asiri kendini battal gazi sananlarda burda kimseyi rahatsiz etme kucumseme kirici olmak zoruinda degil kimsede cekmekzorunda degil geregini yapdiniza inanmisin vede yapmisin kendi dusen aglamaz sana tek konuda kizginim birak fenerbaheceyi gel kayseri sporlu ol canimi ye heheheh saka frden slmlar

sorma abi ben de Samsun'a kızgınım:D

Ch.

Cevap: MacitVega Tyros Midileri

Güzel org çalmakla, ritim ve midi yazmakla, çok bilmişlikle adam olunmuyor. Sevgili Chordsolo Bahadır abim tanıdığım en mütevazi, adam gibi adamlardandır. Müzisyenliğine de şahidim bir çok iyi müzisyenim diyene taş çıkarır. Kendisi her zaman örnek aldığım bir insandır. Önemli olanda örnek olunacak bir insan olmaktır. Kendisine saygılarımı sunuyorum. Bence Bahadır abi şikayetini geri alma. Sonuna kadar devam et. Bu tarz kişilerin yasal yollardan da gerekli bir ders alması lazım ki bir daha kimseye laf uzatamasın.