• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Malabadi Köprüsü/DreamSongs

DreamSongs

**Müzik**
Yönetici
Administrator
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Yamaha,Roland,Epiphone Gitar
Selçuk Alagöz'ün Anadolu Rock tarzındaki unutulmaz parçası...Audio VSTI olarak yapıldı..

"Çoğunuz Bilir Bu Köprünün Hikayesini.Karşı Köyden Bir Güzele Sevdalanan Garip, Bu Güzeli Görmek İçin Her gün Bu Köprüye Gider.Kızda Buna Sevdalanır ve Sevda ateşi Burada Başlar.Bir Zaman Sonra Kızın Babasından Kızı İstemeye Giderler ama Fatma'nın Babası Çok Katı Ve İnsafsız Birisidir. Bu iki Sevdalının kavuşmasına izin vermez.Bunları öldürmeye karaR verir. Ve Bir gün iki Sevdalıya MALABADİ KÖPRÜSÜ üstünde Pusu Kurarlar.O anda Silahlar ateşlenir ve iki sevdalı orada ölür. Bu Dünyada Kavuşamadılar ama Öteki Taraf da Birbirlerin olmuşlar..Bu Destan üzerine Yazılan bir Türküdür...

malabadi köprüsü, malabadi köprüsü
orda başladı bitti şu garibin öyküsü

karşıki aşiretten bir kıza gönül verdi
aşkı uğruna her gün o köprüye giderdi
siirtin dağlarında uçan kuşu vururdu
fatmayı okşadıkça gönlü huzur bulurdu
of garibim of

karar hakkı şeyhteydi, fatmanın babasında
katı ve insafsızdı bu aşkın karşısında
kararlıydı zalim şeyh onları öldürmeye
yine bir seher vakti pusu kurdu köprüye
tabancalar patladı sevgililer susmuştu
malabadi köprüsü aşka mezar olmuştu
of garibim of
"

Moderatör tarafında düzenlendi:
bu parça zamanında dillerden düşmezdi....iyi yorumlamışsınız ..orgu değiştirdinizmi.... sound sanki değişmiş....

Paylaşim için teşekkürler...

eline saglik ustat devamini bekleriz.tesekkurler.

Eline sağlık çok güzelk olmuş. Keşanlı hocam klavyeyi değiştirmemiş fakat bu parçayı cubase VSTI'leriyle yapmış.

eline sağlık kardeşim yine herzamanki gibi çok güzel bir çalışma...sevgi ile kal herdaim..

vst nin tonu orglardan güzel çıkıyor...

eee heralde abi,bundan normal ne olabilir ki?
adamlar bir hihat için,bir snare için ve bilumum sample örneklemeleri için ne dümenler çeviriyor...:)

hocam eline sağlık,4share de problem var dinleyemedim hala,ama eminim çok güzeldir.
selamlar

hocam eline sağlık,4share de problem var dinleyemedim hala,ama eminim çok güzeldir.
selamlar

4share de problem var sanırım hocam birçok paylaşımı bende dinleyemedim sayfa tazelemesi yaparak şu anda dinlemeye başladım..

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 16 66.7%
  • Kararsızım

Oy: 7 29.2%
  • Hayır

Oy: 1 4.2%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

İyiki Doğdunuz :)

Geri