• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

****marakachina*****pa800 2010 set demolari

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
guzel olmuş rıtımler

set çok iyi yüreğine sağlık

ritim sound ları ve akışlar gayet güzel ve başarılı bence yazan arkadaşların ellerine sağlık
ritimler yeni tarzlarda yazılmış ve bu tarzlarda güncellemeler olursa iyi olur
e bağlamalar ve string gayet güzel
allah yolunuzu yolunuzu ve nasibinizi açık etsin
benim nacizene görüşüm uygun fiyatla çok kişiye ulaşın derim.........

bencede ritimleri kim yazdıysaeline sağlık güzel yazmış..melodiyide kim çaldıysada güzel çalmış...eksik tarafına gelince de ritimlerde kik baslar..yani RİTİMDE Kİ GÜMLER FAZLA GÜM GÜM DİYE VURMUYOR..ÇOĞU RİTİMDE GÜMLER TEKLERİN GERİSİNDE KALIYOR..YANİ TEKLER GÜMLERDEN DAHA BASKIN OLUYOR..GÜMLERİN DAHA DOLGUN OLMASI VE SERT VURMASI LAZIM BENCE.. yani gümlerin daha iyi vurup içimizde hissedecek derecede olabilse daha iyi olurdu..onu da dikkate alıp o yöndede bir çalışma olursa daha iyi olur kanısındayım...NACİZANE FİKRİM..KOLAQY GELSİN İYİ CALISMLAR...

Yeni bir sample göremedim ben sette piyasa nevalesi kullanılmış ama ritm yazılımları gayet basarılı.Allah yolunu acık etsin.Bol kazanclar.

güzel dostum

Bence güzel olmuş. Arkadaş demiş gümler az gelmiş daha fazla olsaydı zaten cihazda bozardı.Bende pa800 kullanıyorum mesela emo'nun seti burda kulağa nasıl geliyosa cihaza girdiğinde soundlar değişiyo? Bunu da düşünelim. Zaten bunu çözmenin yolu benim yaptığım gibi demoyu indirin cihazda deneyin farkı görceksiniz.Setin parlaklığı güzlel bence.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...