• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Mayıs güncellemesi hakkında V2plus

yamaha1000

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
yamaha a1000
Evet arkadaşlar sanıyorum ayın 20 sinde mayıs güncellememiz gelecek şu ana kadar her şey yolunda olup v2 plus ımızı kullanıyoruz öncelikle bu son yapılan iyileştirme ile özellikle ritimlerde çok büyük fark görüyorum v2 ile kıyasladığımda ritimler artık dolgun ve sert geliyor. yani can başarın dediği gibi alet şimdi dört dörtlük oldu. asıl konuma gelirsem bu mayıs güncellemesinde hangi ritimler olucak ben şu ana kadar hiç bir ritim talebinde bulunmadım ama vahde ritimlerine ihtiyacımız var yanlış anlaşılmasın aslında yeni kitlerle daha dolgun vahde ritimlerinden bahsediyorum birde zaten konusu var slow ritimler genellikle son çıkan parçaların. şimdiden mayıs güncellemesi için DrSalim batuhan ve emeği geçen herkeze teşekkür ediyorum her ne olursa olsun siz elinizden geleni yaptınız ve yapmaya devam ediyorsunuz saolun varolun.

Cevap: Mayıs güncellemesi hakkında V2plus

Merhaba,

Burada yazıcaklarımı sakın kimse üstüne almasın genel olarak herkes için yazıyorum.
v2 Plus için bir site yapıldı güncellemeler buradan yayınlanıyor,cihazla ilgili dosyalar burdan yayınlanıyor ve en önemlisi istekler bu site üzerinden yayınlanıyor.Gördüğüm şuki
(Bütün forumda takip ettiğim kadarı ile)İstekler yine yine yine forum üzerinden yapılıyor.Daha sonrada ortaya şu durum çıkıyor ben istek yaptım benim istediğim ritimi kaale almadılar.Bakıyoruz istekler arasında bu ritim yok .İstek isteyen arkadaşlarımız lütfen
bir mp3 demosu ile v2-plus.net adresindeki istekler bölümünden istek yapsınlar,bu hem ritim yazan arkadaşlarımızın işlerini kolaylaştırır hemde benim isteğim yapılmadı olayını ortadan kaldırır.

yuh bee adamlar daha ne yapsınlar arkadaş.. isteğe göre ritim, ses vs..! Hepsine helal olsun, yamahacı olmamama rağmen yamahacı arkadaşlar adına sonsuz teşekkür ediyorum hepsinden...

valla siteye attık kac kere mail adresimizi de yazdık bi numara olmadı temcit pilavı gibi aynı seyleri cevrip cevirip duruyorlar

Merhaba,

Burada yazıcaklarımı sakın kimse üstüne almasın genel olarak herkes için yazıyorum.
v2 Plus için bir site yapıldı güncellemeler buradan yayınlanıyor,cihazla ilgili dosyalar burdan yayınlanıyor ve en önemlisi istekler bu site üzerinden yayınlanıyor.Gördüğüm şuki
(Bütün forumda takip ettiğim kadarı ile)İstekler yine yine yine forum üzerinden yapılıyor.Daha sonrada ortaya şu durum çıkıyor ben istek yaptım benim istediğim ritimi kaale almadılar.Bakıyoruz istekler arasında bu ritim yok .İstek isteyen arkadaşlarımız lütfen
bir mp3 demosu ile v2-plus.net adresindeki istekler bölümünden istek yapsınlar,bu hem ritim yazan arkadaşlarımızın işlerini kolaylaştırır hemde benim isteğim yapılmadı olayını ortadan kaldırır.

hocam ben istekte bulunmadım yazımı tam okursan zaten ordada belirttim ben sadece mayıs güncellemesi hakkında bilgi almak istedim (buda siteye canlılık gelsin gibisinden) birde vahde ritim eksikliğini belirttim o da en azından bir ay güncellemesinde vahde slow pop ritimlerine el vermesini istedim çünkü herkez düğün yapmıyor bar programı yapan var evde çalan var sonuçta güncel olanlar daha çok yaygın. yani kişisel olarak şu ritim kalıbını istiyorum gibisinden talebim yok. şunuda belirteyim bu açmış olmuş olduğum topikte herhangi bir şikayet veya herhangi bir sitem yok olmazda zaten herkez bilir or700 e büyük çaba ile uğraşıldığı ki zaten emekler ortadadır. Teşekkürler ama eğer bir saygısızlık yaptıysam yada rahatsızlık olduysa özür dilerim silebilirsiniz topiğimi.

valla siteye attık kac kere mail adresimizi de yazdık bi numara olmadı temcit pilavı gibi aynı seyleri cevrip cevirip duruyorlar

işine glemiyosa pilav yeme hoca. daha önceden nasıl bi sistem uygulandığını anlatmıştık. Okumadıysan oku.

hocam ben istekte bulunmadım yazımı tam okursan zaten ordada belirttim ben sadece mayıs güncellemesi hakkında bilgi almak istedim (buda siteye canlılık gelsin gibisinden) birde vahde ritim eksikliğini belirttim o da en azından bir ay güncellemesinde vahde slow pop ritimlerine el vermesini istedim çünkü herkez düğün yapmıyor bar programı yapan var evde çalan var sonuçta güncel olanlar daha çok yaygın. yani kişisel olarak şu ritim kalıbını istiyorum gibisinden talebim yok. şunuda belirteyim bu açmış olmuş olduğum topikte herhangi bir şikayet veya herhangi bir sitem yok olmazda zaten herkez bilir or700 e büyük çaba ile uğraşıldığı ki zaten emekler ortadadır. Teşekkürler ama eğer bir saygısızlık yaptıysam yada rahatsızlık olduysa özür dilerim silebilirsiniz topiğimi.

hocam sen üstüne çekmişsin halitin yazdığını. O zaten genel olarak söylemiş. Eğer istediğin bi yaz varsa mp3 olarak gönder. Aylık 5 ritim hazırlandığı için sistem tüm istekleri kuyruğa alıyor, o ay istenen 5 ritmin mp3'ünü bize mail olarak gönderiyor.

Eğer sisteme düşen istediğin bi tarz rirtim varsa bu ay, güncellemede yerini alacaktır.

hocam sen üstüne çekmişsin halitin yazdığını. O zaten genel olarak söylemiş. Eğer istediğin bi yaz varsa mp3 olarak gönder. Aylık 5 ritim hazırlandığı için sistem tüm istekleri kuyruğa alıyor, o ay istenen 5 ritmin mp3'ünü bize mail olarak gönderiyor.

Eğer sisteme düşen istediğin bi tarz rirtim varsa bu ay, güncellemede yerini alacaktır.

Salim kardeşim baş tacısın eyvallah teşekkürler doğru sizde haklısınız sonuçta bir sistem var ve ona uyarak güncellemeleri yapıyorsunuz herkezin istekleri için. birde halit arkadaşımızın lafını üstüne alınmadım sadece açıklama gereği duydum yanlış anlaşılmasın diye birde yamaha topiği çok durgun en azından bir sohbet olsun diye açtım hem bilgilendirme hemde sohbet için. İyi Geceler hepinize iyi çalışmalar.

Hocam yanlış anlaşıldıysam kusura bakmayın yazdıklarımı sizin için yazmadım.Dediğiniz gibi ortada bir sistem var ve kullanan sayısı çok az. Sonradan istekler yapılmıyor diye geri dönüşler yapılıyor.Bizim amacımız bunları ortadan kaldırmak

bu sitedende istek ve beklentileri yazmakda bir sakınca olmaması gerek diye düşünüyorum, elbetteki v2 destek sayfasındanda istek ritimleri yollamak gerek burdanda katmerleme yapıp istegini yazmak aslında ritme olan ihtiyacı göstermezmi?
bence bundan memnun olmak lazım, yamahanın farkı kişiye özel ritim yapılıyo denebilecek düzeyde istekler dikkate alınıyor, emegi geçen kardeşlerimize sonsuz tşk ler..

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 18 66.7%
  • Kararsızım

Oy: 7 25.9%
  • Hayır

Oy: 2 7.4%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

İyiki Doğdunuz :)

Geri